Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Bitcoin Haber

Cardano (ADA), devam eden ayı piyasalarında zorlanmasına rağmen, piyasa değeri açısından en büyük altcoinler arasında yer alıyor. Zorlu iki yıla rağmen Cardano, piyasa değeri açısından ilk 8 kripto para birimi arasındaki konumunu korumayı başardı. Kripto para birimi fiyat tahminleri, teknik ve temel analizler ile analistin kişisel tahminlerine dayanarak yapılır. Ancak, hem insanların hem de yapay zekanın (AI), benzer verileri ve tarihsel performans grafiklerini incelediklerinde tahminlerinde hatalı olabileceğini unutmamak önemlidir.
Bir kullanıcı, RSI ve birkaç teknik gösterge ile tanıtıldıktan sonra GPT’ye yıl sonunda ADA Coin’in fiyatını tahmin etmesini istedi. GPT, 2023 sonuna kadar 10 dolarlık bir fiyatın makul olabileceğini yazdı.
10 dolarlık hedef makul bir hedef mi? AI araçları insanlar gibi düşünmek üzere programlanmıştır, ancak tahminleri aldıkları veriler kadar doğru olabilir. Örneğin, genellikle 10 dolarlık bir hedef, RSI ve diğer teknik göstergelerin fiyat üzerinde düşük bir etkisi olduğu için oldukça gerçek dışı olurdu. Ayrıca, Cardano’nun on-chain tarafında ne olduğu ve temel yönündeki gelişmeler de önemli.
Halihazırda 0.38 dolarda reddedilen boğalar, mevcut ralliyi genişletebilir ve bölgeyi aşabilirlerse, 0.457 dolara kadar çıkabilirler. Bu bölge de aşıldığında, 0.57 ve 0.67 dolarlık direnç seviyeleri hedeflenecek. Ancak bu direnç seviyeleri test edilebilir mi? Bu, büyük ölçüde piyasaya para girişini belirler. Para girişini belirleyen yüzlerce faktör vardır. Küresel ekonomik durum, Fed’in gelecekteki politikaları, ETF onayları/reddetmeleri, devam eden kripto para davaları ve daha fazlası.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Uzmanı Büyük Düşüşleri Tahmin Ediyor

Sonraki Haber

Solana’yı Öven Eski Goldman Sachs Yöneticisinin Kripto Para Üzerine Tahminleri

İlgili Haberler