Cardalonia Metaverse: Cardano’da Yeni Bir Büyük Dijital Dünya!

İlayda Peker

NFT’ler benimsenmeye devam ederken, kullanıcıların birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olmak için her ay yeni ve geliştirilmiş Metaverse’ler başlatılıyor. Cardalonia, projenin benzersiz oluşu, yardımcı programı, özel ekibi ve diğer bazı özellikleri nedeniyle son birkaç hafta içinde popülerlik kazandıklarını ifade ediyor.

Yapılan açıklamalara göre projenin neyle ilgili olduğunu, klanları, pazar yerini, token’ları, yol haritasını, yardımcı programı, Cardalonia token’ının nasıl satın alınacağını ve çok daha fazlasını bilmek çok önemli. Buyazıda da Cardalonia Metaverse’inde bu soruların yanıtlarına bakacağız ve Cardalonia’nın yarının popüler yaşamsal dünyası nasıl olacağını inceleyeceğiz.

Cardalonia, blockchain yaratıcılarının Cardalonia Metaverse’i keşfedebilecekleri, toprak alabilecekleri, Klan Avatarlarını oluşturabilecekleri ve özelleştirebilecekleri Cardano blok zincirinde bir dijital dünya olarak tanımlanıyor. Cardalonia oyununda, tüm oyuncular bir klana ait olacak ve her Klana elmas, altın, gümüş, odun ve yiyecek dahil olmak üzere bir kaynak bonusu verilecek.

Cardalonia, NFT’lerin yeni araçlarını sunacak ve ayrıca oyuncuların işlem yapması ve Cardalonia tabanlı koleksiyon öğelerini listelemesi için tamamen modern ve birinci sınıf bir Cardalonia varlık pazarına sahip olacak. Şu anda geliştirme aşamasında olan Cardalonia pazarı, kullanıcıların arazi edinmelerine, Avatarları takas etmelerine, güçlendirmeler elde etmelerine veya değerli taşlar satın almalarına olanak tanıyacak.

LONIA, Cardalonia ekosistemini çalıştırmak için kullanılan yardımcı program token’ı olacak. Ayrıca katı bir kilitleme politikasına sahip 100.000.000 Lonia token’ı olacak, bu da arzın sabit olduğu ve daha fazlasının basılamayacağı anlamına geliyor.

Token’lar şu şekilde dağıtılacak: %14’ü Cardalonia geliştirme ekibine, %6’sı pazarlama ve ortaklık amaçlarında kullanılmak üzere, %20’si stake ödülleri olarak. Bunun yanında yapılan açıklamalara göre Toplam LONIA token arzının %50’si halka üç turda satılacak. Tohum satış fiyatı 1 ADA = 14 Lonia token’ı olacak. Tohum satışında LONIA token’ları satın almak isteyen yatırımcılar token satış sayfasını ziyaret edebilirler.

Cardalonia Hakkında

Cardalonia metaverse, kullanıcıların sanal 3D NFT avatarları edinebilecekleri, arazi alabilecekleri ve ödüller kazanmak için etkinliklere katılabilecekleri ilgi çekici ve eğlenceli bir sanal dünya. Ayrıca proje, sağlam tokenomiklere, üstün kaliteli NFT’lere, işlem için özel pazara ve platformu sürekli olarak geliştiren birinci sınıf bir ekiple birlikte belirlenmiş bir yol haritasına sahip olduklarını ifade ediyor.

Entegre bir ekosistem, geniş bir yol haritası, heyecan verici bir metaverse ve piyasaya sürülecek oyunla kullanıcı ile buluşmayı hedefleyen güçlü bir ekiple, Cardalonia’nın önümüzdeki aylarda ve yıllarda yeni başarılar elde etmesi bekleniyor.

WebsiteTwitterTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
19
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Spot Bitcoin ETF: Artan Talebe Rağmen Geri Adım Atmıyor!

Sonraki Haber

Hotbit Kripto Para Borsası Nasıl Avantajlar Sunuyor?

İlgili Haberler