Capitrade Launchpad V 1.0 Yayına Girerken CDE Token Seed Sale Devam Ediyor

İlayda Peker

Capitrade launchpad, Terra Network’teki ilk çapraz zincirli IDO launchpad olup, tam operasyonlarda erken blok zinciri projesinin merkezi olmayan bir şekilde fon toplamasına yardımcı olacak. Piyasaya sürülen Capitrade Lauchpad, CDE token tohum satışına yüksek talep getirdi ve ilgilenen yatırımcılara CDE token satın alma hakkı verdi. CDE token satın almak için Capitrade satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Capitrade Launchpad’in Geliştirilmesi

Yapılan açıklamalara göre Capitrade, kripto dünyasına istikrar kazandırmayı hedefliyor. Önde gelen geliştiricilerden oluşan ekip, cüzdan bağlantı API’leri ve websitesini bir API ağ geçidi kullanarak dağıtmanın bir yolu üzerinde titiz araştırmalar yapmaya başladı ve bunun platformu DDOS saldırılarından koruyacağı ifade ediliyor. Capitrtade Terra Network üzerinde ekosistem oluşturuyor ve bir sonraki sürüm Capitrade’i ana ağ lansmanına yaklaştıracak.

Capitrade, IDO launchpad’i kullanıcılara sunmak üzere, şu anda, hem kullanıcı dostu olan, hem de masaüstü ve akıllı telefonlardan kolayca erişilebilen bir demo yayınlandı. Capitrade, token sahiplerine fayda sağlayan adil ve tamamen merkezi olmayan bir IDO launchpad platformu oluşturmaya kararlı olduklarını ifade ediyor. Kullanıcılar, cüzdanlarında tutulan CDE miktarına göre whitelist’e alınacak. Ayrıca kullanıcılar daha fazla kazanç sağlamak için CDE token’larnı stake edebilir.

Capitrade ekosistemi, token sahiplerini yalnızca ekosistem ve yönetişim konseyinin bir parçası değil, aynı zamanda tüm ekosistem tarafından alınan yolun ve karar verme sürecinin arkasındaki kilit mimarlar yapacak olan CDE belirteci tarafından demokratikleştirilecek ve merkezileştirilecek. CDE token, topluluğa yeniden güç kazandıracak ve ekosistem içindeki token sahiplerine benzersiz avantajlar sunacak bir dizi kullanım örneğine sahip olacak şekilde tasarlandı.

Capitrade Launchpad’in Özellikleri

  • Yüksek Kaliteli Projeler İçin Yoğun İnceleme Süreci: Capitrade’in misyonu, yüksek kaliteli projeleri ve ürünleri dünyanın her yerindeki yatırımcılara ve bireylere adil ve merkezi olmayan bir şekilde sunmak.
  • Adil ve Merkezi Olmayan Kaynak Toplama: Kaynak yaratma, ürün büyümesini ve gelişimini desteklemek için çok önemli bir adım olduğundan, proje fikirlerinin gerçeğe dönüşmesi için en iyi merkezi olmayan kaynak yaratma platformunu sağlamayı hedefliyorlar.
  • Terra Projelerinin IDO’larına Erişim: Kullanıcıların Terra ekosisteminde inşa edilen iyi incelenmiş projelere sorunsuz bir şekilde erişmeleri ve bunlara yatırım yapmaları için kullanıcı dostu bir ağ geçidi sağlamak.
  • Güvenli ve Uyumlu: Capitrade, platform aracılığıyla başlatılan projelerin en yüksek güvenlik standartlarını korumasını ve tamamen uyumlu olmasını sağlamayı amaçlıyor.

Diğer Blockchain Ağları ile Entegrasyon

Capitrade, Terra projelerini desteklemenin yanı sıra, daha uyarlanabilir bir havuz türü ve whitelist kriterleri için Ethereum, BSC ve Polkadot zincirlerini entegre etmeye odaklanacak. Halihazırda prototip bir merkezi çözüm oluşturmuştur. Yeni nesil merkezi olmayan launchpad, gerçek zamanlı çözüm, birinci sınıf güvenlik, birlikte çalışabilirlik, gerçek merkezsizlik ve sıfır karşı taraf riski sağlayan en iyi DeFi endüstri standartları kullanılarak oluşturulacak.

CDE Token Teşvikleri

CDE token sahipleri şu özellilere erişim hakkı elde edecek:

  • Havuz Erişimi İçin Staking: Terra Network üzerinde inşa edilen projelerin erken token satışlarına katılmak için CDE stake edebilirsiniz.
  • Yönetişim: Oy vermek ve teklif göndermek için CDE token’larını satın alabilirsiniz.
  • Likidite Madenciliği: Likidite sağlayıcıları için ödüller verilecek.
  • Ücretler: CDE oken’ları tutarak hazineye tahakkuk eden ücretlerin bir yüzdesini kazanabilirsiniz.

  WebsitesiTwitterTelegramFacebookCrunchbase

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

CBDC Araştırması: Dağıtık Defter Teknolojisinin Dezavantajları Mı Var?

Sonraki Haber

Dogecoin PoW’a Geçiyor ve Buterin DOGE’ye Yardım Ediyor!

İlgili Haberler