Cadalabs, 1 Milyondan Az CALA Token’ı İle Son Faz Token Satışını Başlattı

İlayda Peker

Cadalabs yaptığı son açıklamalarda birinci ve ikinci faz satışlarda kendilerine destek olan yatırımcıları ve şimdiye kadar bekledikleri için destekçilerine teşekkür ederken son faz satışını başlattıklarını açıkladı. Öte yandan Cadalabs, Cala token’ları birinci ve ikinci aşamaya katkıda bulunanlara başarıyla dağıttı. Cadalabs ekibi, ön satış aşamasında satılmak üzere 25 milyon token tahsis etti ve projenin son aşaması için 1 milyondan az token kaldı.

Cadalabs Hakkında

Cadalabs, dijital sanat koleksiyoncularının eserlerini NFT olarak basmasını ve gelecekte sorunsuz bir şekilde işlem yapmaları için satıcılarla bağlantı kurmasını sağlamak için Cardano Ağı üzerinde bir NFT Dapp oluşturan topluluk odaklı bir NFT DeFi platformudur. CADALAB ekibi, topluluğun yönetişim konularında yer almasını sağlayan $CALA Token adlı yardımcı program token’ını da geliştirdi. Ayrıca, kullanıcılar CALA token’ını elinde tutarak yaratıcıları yönetebilir, tekliflere oy verebilir, öne çıkan sanat eserlerini kazanmak ve küratörlüğünü yapmak için token’larını paylaşabilir. CADALAB protokolü, karşılıksız token endüstrisine daha fazla girmeyi ve bu süreçte dijital içerik oluşturucuların, sanatçıların ve sanat koleksiyoncularının dijital bir platformda buluşmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Cadalabs Token Kullanım Durumu

  • Token’lar stake edilmiş ve edilmemiş formlarda bulunacaktır. Stake edilen token’lar, kullanıcılara platform işlevselliği sağlayacaktır.
  • Demokratik Otonom Platformu (DAP) güçlendirerek kullanıcıların kurumsal kararlara katılmasını ve ürün yol haritasını şekillendirmesini sağlayacak.
  • Sahiplerin, merkezi olmayan bir pazarda fiziksel ve sanal mallar, içerik ve hizmetler satın almalarına izin verecek.
  • Topluluğun fikir birliği ile belirlenen, ölçülebilir değer üreten dijital içerik oluşturucuları ödüllendirmek için kullanılacak.
  • Reklamları görmeyi seçen kullanıcılarla reklam gelirini paylaşmak için kullanılacak. Kullanıcılar daha fazla token alarak, ürettikleri gelirin daha büyük bir kısmını kazanabilirler.

Cadalabs Ekosisteminin Özellikleri

  • Cadalabs dijital yaratıcılar için tasarlandı: CADALAB, geleneksel sanat yaratıcıları ile Blockchain teknolojisi arasında bir köprü kurmayı hedefliyor.
  • Kullanım kolaylığı: CADALAB ekosistemi, herhangi bir yaratıcı kişinin kendi NFT’sini oluşturup satabilmesi için tamamen kullanıcı dostu olacak.
  • CADALAB DEX: Herhangi bir para birimi arasında tasarlanmış merkezi olmayan otomatik borsa.
  • Stake & Earn (çok yakında): CADALAB ile kullanıcılar ayrıca stake yapabilecek ve ödüller kazanabilecekler.
  • Ölçeklenebilirlik için optimizasyon: Cadalabs Ekosistemi basit ve şeffaf olacak ve kullanıcılara her zaman güvenlik sağlayacak şekilde çalışmayı hedefliyor.

Cadalabs Üçüncü Aşama Token Satışına Nasıl Katılabilirsiniz?

CALA Token üçüncü aşama satışı, ilgilenen yatırımcıların katılabilmeleri için devam ediyor. CALA token satışına katılmak için bu linki kullanabilirsiniz.

WebsiteTwitterTelegramMedium

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
11
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Symbiosis Finance Nasıl Çalışır?

Sonraki Haber

2022 Başında Bu 4 Altcoin 25 Kat Artış Yaşayabilir!

İlgili Haberler