Büyük Artış Potansiyeline Sahip 6 Metaverse Coin’i!

İlayda Peker

Piyasanın popüler YouTube kanallarından olan Altcoin Daily’nin ev sahibi Austin Arnold, şu anda düşük değer sahip olduğunu düşündüğü ve yakın zamanda patlama potansiyeli olan 6 metaverse coin’ini paylaştı.

Theta Network (THETA) ve Realm (REALM)

Listede ilk sırada, video akışı için tasarlanmış, blockchain destekli bir ağ olan Theta Network (THETA) yer alıyor. Analiste göre, Theta’nın son gelişimi, ağı metaverse geliştirme için önemli bir yapı taşı haline getirdi.

Ayrıca, yatırımcı Theta’nın gelecekteki canlı etkinliklerinin Theta P2P dağıtımını kullanmak için konsepti genişletebileceğini ve böylece kullanıcıların sadece partide görünerek ve veri, video, hesaplama ve daha fazlası için bant genişliğini paylaşarak TFUEL kazanabileceğini vurguluyor.

Listedeki bir sonraki altcoin Realm (REALM). Oyuncuların sanal dünyaları ve oyunları keşfedip yaratabilecekleri Ethereum ve Polygon katman 2 ölçekleme çözümü üzerine inşa edilmiş metaverse oyunu olarak tanımlanabilir.

Analist, 45 milyon dolarlık küçük bir piyasa değeri ile Realm’in hala düşük değerli bir altcoin olduğunu ve milyarlarca piyasa değeri varlığı olma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Gaia Everworld (GAIA) ve Star Atlas (ATLAS)

Listede bir sonraki sırada blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon tarafından desteklenen çok bölgeli bir fantezi oyunu olan Gaia Everworld (GAIA) yer alıyor. Analistin dediği gibi Gaia EverWorld, kısa süre önce özel bir satış yoluyla önde gelen blok zinciri endüstrisi yatırımcılarından 3,7 milyon dolarlık fon sağladı.

Arnold ayrıca, benzersiz teknolojisi ve güçlü desteği nedeniyle GAIA‘nın büyük bir potansiyele sahip olduğunu öne sürüyor.

Listede dördüncü sırada Solana destekli bir galaksi macera oyunu olan Star Atlas (ATLAS) yer alıyor. Unreal Engine 5 üzerine inşa ediliyor ve oyunun sinema kalitesinde, gerçek zamanlı ortamlara sahip olması bekleniyor.

Arnold’un ATLAS‘ın bir sonraki patlama yapacak altcoin olmasının inancının nedenlerinden biri ise hızla büyüyen hayran kitlesinden kaynaklanıyor.

Seascape (CWS) ve Sandbox (SAND)

Seascape  listede beşinci sırada. Arnold konuyla ilgili olarak, “Seascape Network, yeni kullanıcıları baştan sona DeFi ekosistemine dahil etme sürecini oyunlaştırarak ve karmaşık engelleri ortadan kaldırarak, kullanıcıların blok zinciri oyunları ve merkezi olmayan finans dünyasına sorunsuz bir şekilde girmelerini sağlıyor.” sözlerini kullanıyor.

Listenin sonuncusu, en yüksek sosyal hacme sahip en iyi oyun projelerinden biri olan Sandbox (SAND). Arnold bu noktada, “Piyasadaki en çok beklenen metaverse projesi olan SAND, yatırımcıların ilgisini çekti ve kriptonun metaverse sektöründe büyük adımlar atıyor.” açıklamasını yapıyor.Total
16
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Adidas İle Ortaklığın Akabinde Sandbox (SAND) Rekora Doymuyor

Sonraki Haber

Ripple CEO’su SEC Davasının Biteceği Tarihi Açıkladı!

İlgili Haberler