Bu İki Kripto Paranın Yatırımcıları Yükselişe Rağmen Zararda!

İlayda Peker

Yeni veriler, kripto para piyasasında görülen yükselişlere rağmen, Cardano (ADA) ve Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin çoğunluğunun hala zararda olduğunu gösteriyor.

Cardano (ADA) ve Shiba Inu (SHIB)

Kripto veri paylaşım firması IntoTheBlock, hangi yatırımcıların hala zararda olduğunu belirlemek için Cardano yatırımı olan cüzdanları inceli ve kripto paraların ortalama satın alma miktarını belirleyerek rakamı mevcut ADA fiyatıyla karşılaştırdı.

IntoTheBlock, ADA sahiplerinin %84’ünün, Cardano’nun yedi günün en düşük seviyesi olan 0.74 dolardan mevcut fiyatı olan 0.95 dolara %28.8 rallisinden sonra bile zararda olduğunu ifade ediyor. Firma ayrıca ADA sahiplerinin yalnızca %12’sinin hala karlı olduğunu ve %4’ünün başa baş ilerlediğini belirtiyor.

Meme coin Shiba Inu’ya bakıldığında ise IntoTheBlock, SHIB sahiplerinin %55’inin kayıpta olduğunu, %39’unun kazanç elde ettiğini ve %7’sinin başa baş olduğunu ifade ediyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada sırasında SHIB, yedi günün en düşük seviyesi olan 0.000021 dolardan  yaklaşık %30 artışla 0.000027 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Diğer Altcoin’lerde Son Durum

IntoTheBlock ayrıca sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) sahipleri için karlılık durumunu da inceledi. Analitik firmasına göre, MANA sahiplerinin %47’sinin hala yatırımları var ve %42’si kaybeden pozisyonlarda bulunuyor.

Köpek temalı para Dogecoin (DOGE) yatırımcılarına gelince ise IntoTheBlock, DOGE sahiplerinin %51’inin kazanç elde ettiğini, %43’ünün zararda olduğunu ve %6’sının başabaş olduğunu ortaya koyuyor.

Ayrıca firma, Ethereum (ETH) sahiplerinin çoğunluğunun kârda olduğunu, %73’ünün hala yatırımları olduğunu ve %4’ünün başa baş seviyelerde olduğunu bildiriyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bu Kripto Para Birimi Bir Noktada ETH’u Geride Bıraktı!

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminleri ve Analist Yorumları

İlgili Haberler