Bu Gizlilik Odaklı Coin’ler Büyük Artış Potansiyeline Sahip!

İlayda Peker

Popüler kripto yatırımcısı ve influencer Ben Armstrong, popülerlik yönünden az bilinen kripto para birimlerinin oldukça yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Crypto Rich ile birlikte yayınladıkları bir YouTube videosunda Armstrong az bilinen altcoin’lerin zaman zaman yüksek potansiyele sahip olduklarını dile getirdi.

Gizlilik Odaklı Altcoin’ler

Armstrong ve Crypto Rich yayınladıkları videoda  kripto para birimi endüstrisini değiştirme potansiyeline sahip olduğunu düşündükleri gizlilik odaklı altcoin birimlerini izleyenler ile paylaştılar.

Crypto Rich konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda Ether-1 (ETHO) adlı altcoin’in büyük potansiyeli olduğunu dile getirdi. Popüler isme göre Ether-1, kullanıcıların bant genişliği ve node’lar aracılığıyla pasif gelir elde etmelerini sağlayan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Crypto Rich konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Ether-1 merkezi olmayan web gönderilerine izin verir. Böylece insanlar, web sitelerini Ether-1 ağında barındırabilir ve bunu yaparak pasif gelir elde edebilir ve node’ları çalıştırarak ağa bant genişliği sağlayabilir.” ifadelerini kullandı.

Rich ayrıca Ether-1‘de barındırılan web sitelerinin yayından kaldırma girişimlerinden etkilenmeyeceğini belirterek, ifade özgürlüğü konusunda da projenin çığır açma potansiyeline sahip olduğunu ekledi.

“Sentinel Gelecek Vaat Ediyor”

Popüler kripto yatırımcısı, merkezi olmayan sanal özel ağ (dVPN) projesi Sentinel’in (SENT) de yükseliş potansiyeline sahip olduğunu dile getirdi. Rich, merkezi olmayan VPN’nin çok önemli olduğunun altını çizerek, çok sayıda yerde çalışabileceğini ve böylece projeyi düzenleyici baskılardan ve hükümet baskısından koruyabileceğini söyledi.

Rich, PirateChain (ARRR) ile ilk üç seçimini tamamlayarak para birimini tüm gizlilik merkezli kripto paralar arasında “en güvenli ve en özel” olarak nitelendirdi.

Rich proje ile ilgili olarak, “Bir işlem cüzdanınıza gittiğinde, cüzdanınızda ne kadar olduğunu kimse bilemez. Blok zincirinde analiz edilecek veri yok, hiçbir şey yok.” sözlerini kullandı.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in (BTC) 10 Aylık Getirisi Dudak Uçuklatıyor: Yüzde 751!

Sonraki Haber

Popüler Yatırımcı, Yatırım Stratejisini Anlattı ve Artış Beklediği Coin’i Açıkladı

İlgili Haberler