Bu DeFi Token’ına Dikkat! Büyük Bir Artış Gelebilir!

Bu DeFi Token’ına Dikkat! Büyük Bir Artış Gelebilir!

Altcoin’lerin bu yıl kendilerini gösterdiğini söylesek yanlış bir yorum yapmış olmayız. Henüz tam bir altcoin rallisi başlamamış olsa da birçok altcoin’in iyi performans sergilediğini görüyoruz. Birçok bilinmeyen altcoin de artışa geçerek altcoin piyasasının hareketlenmesini sağladı.

Kyber Network

Bu altcoin’lerden biri de  Kyber Network (KNC) olarak karşımıza çıkıyor. Bir on-chainlikidite protokolü olan KNC, merkezi olmayan token borsalarının herhangi bir uygulamaya entegre edilmesini sağlıyor. Bu da ekosistemdeki tüm taraflar için hızlı borsa işlemlerinin gerçekleşmesine imkan tanıyor.

Kyber Network bu yıl en iyi performans gösteren altcoin’lerinden biri olmanın yanı sıra son 3 ay içinde de en iyi performans gösteren birkaç altcoin arasında yer alıyor. Kyber Network token, 19 Temmuz’un ilk saatlerinden başlayarak 48 saat içinde %22’lik bir artış gördü. Bu artışla birlikte fiyatı 1.66 dolara geri çekilmeden önce 1.92 doları görmüş oldu. KNC grafiklerini değerlendiren analsiteler ise token’ın gidecek daha yolu olduğuna inanıyor.

Öte yandan Kyber Network için bir protokol güncellemesi olan Katalyst, yakın zamanda 7 Temmuz’da yayınlandı. Bu yükseltme, KNC token sahiplerinin Kyber Network’te gerçekleşen herhangi bir ekonomik kararda söz sahibi olmalarına ve katılım sağlamalarına imkan tanıyor. Katalyst güncellemesi, DEX yatırımcıları, KNC sahipleri ve likidite sağlayıcıları için çok sayıda avantaj sunan KyberDAO‘nun başlatılması ve staking işlemlerini de içeriyor.

Analistlere göre sayılan bu önemli gelişmeler KNC’nin fiyat artışını tetikleyen ana

sebeplerden oldu. Örneğin,17 Temmuz’da popüler bir kripto analisti ve yatırımcı olan ‘Crypto Michael’, Kyber Network’ün 0.00017 BTC’deki esnek desteğinin hayati bir savunma hattı olduğunu belirtti. Dijital para bu seviyenin üzerinde kaldı ve hatta 0.000203 BTC’ye yükseldi.

Asya Piyasaları

KNC’nin yükselişi için bir başka faktör de Asya piyasasında kazandığı popülerlik olarak karşımıza çıkıyor. Kyber Network, Güney Kore’deki en popüler ve en çok konuşulan DeFi token’larından biri. Bununla birlikte Hong Kong merkezli bir kripto para borsa platformu olan Crypto.com da kısa süre önce Kyber Network token’ı listelerine ekledi.

Kyber Network’ün (KNC) gerçekleştirmeyi planladığı birçok gelişmesi bulunuyor. Dolayısıyla mevcut gelişmeler ek olarak token’ın yakın zamanda çok daha yüksek seviyelere çıkabileceği ifade ediliyor.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.