BTC Hedefi 40.000 Dolar, Madenciler Satışları Durduruyor

Bitcoin Haber

Bitcoin (BTC) şu anda 35,000 dolar civarında seyrediyor ve 40,000 dolar hedefi her zamankinden daha yakın. Bu seviye, ayı piyasasının sonunu doğrulayabilir. Yatırımcılar zor inansa da, fiyatın düştüğü hızda 40,000 dolara geri döndüğünü gördüğümüzde, bu, kabus günlerinin sonunu neredeyse kesin olarak işaret edecektir.

Ani kripto para birimi düşüşleri şaşırtıcı değil. Son iki yılda BTC grafiğindeki çoğu ani satışın madencilerden geldiğini gördük. Madencilerin satışlarını durdurması, daha büyük bir ralli için kritik öneme sahip.

Fiyat, madenci satışları nedeniyle 36,000 dolar seviyesinden 34,300 dolar bölgesine düştü. Ancak son veriler, madencilerin tekrar bir yükseliş beklediğini gösteriyor. Aşağıdaki Madenci Rezervleri grafiği, 583 BTC’nin biriktiğini gösteriyor.

Diğer yandan, borsalardan net çıkışlar yeni zirvelere ulaşıyor. Şok etkisi yaratan direnç satışlarında bir ara verilmiş olabileceğini düşündüren iki önemli gelişme var. Bu, 40,000 dolara kadar büyük bir direnç olmadığını, hedefin bu ay içinde ulaşılabileceğini gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Mevcut Kripto Para Hedefleri Neleri Gösteriyor?

Sonraki Haber

Ethereum’da Yükseliş Eğilimi Devam Ediyor

İlgili Haberler