BTC 3 Ayın En Yüksek Seviyesini Gördü: Sırada 10.000 Mi Var?

İlayda Peker

Bitcoin son yaptığı hamle ile üç ayın en yüksek seviyesini görmüş oldu ve 10.000 dolara çok kısa bir mesafe kaldı. Peki, bu hafta 10.000 doların üzeri görülebilecek mi?

Bitcoin Fiyat Artışı Sürüyor

Asya piyasalarının işleme başlamasıyla Bitcoin fiyatı bugün yaklaşık olarak %5’lik bir artış sergileyerek 9.400 dolar seviyesini gördü. Bu seviye Bitcoin için Kasım ayından beri görülen en yüksek seviye olarak kayıtlara geçti. Eğer bu artış ivmesi devam ederse 600 dolar gibi küçük bir artışlar Bitcoin yeniden beş haneli rakamları görebilir. dolayısıyla 10.000 doların üzeri görülebilir…

1 Ocak 2020’de Bitcoin fiyatı 7.200 dolar seviyesinden işlem görüyordu ve yılın ilk 29 gününde lider kripto para birimi fiyatını 9.400 dolara kadar çıkarak yaklaşık olarak 2.200 dolarlık bir artış kaydetmiş oldu. Yani 29 günde yaklaşık olarak %30’lu bir artış sergilendi.

Ünlü bir analist ve yatırımcı olan Josh Rager Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, düşüş trendinin artık kırıldığını ve 9.557 doların üzerine çıkılması halinde beş haneli rakamların kolaylıkla kırılabileceğini dile getirdi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Fiyat Hareketliliklerinden Faydalanarak Yatırım Yapmak

Sonraki Haber

OneCoin Güvenilir Görünmek İçin Çeşitli Yollara Başvurmuş!

İlgili Haberler