BSCTrades: BSC Ağındaki Trading Performansını Arttıracak Uygulama İle Tanışın

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.
Ethereum (ETH) fiyatının 3.000 dolar üzerine çıkarak rekor kırması bütün gözleri buraya çevirse de Binance Coin’in (BNB) ekosistemi Binance Smart Chain de büyümeye devam ediyor. Binance Smart Chain şu an için merkezsiz finans sektöründe en hızlı büyüyen blockchain ağı konumunda. ERC-20 tabanlı tokenlerle işlem yapmanın artan maliyetleri, her geçen gün daha fazla yatırımcıyı Binance Smart Chain ağına yönlendirmekte. Eski veya yeni birçok kripto para projesi de Binance Smart Chain ağına geçmeye başlamış gibi gözüküyor.
Binance Smart Chain ağının bu popülerliği ise yatırımcıların aslında Ethereum ağında olan birçok araca ve platforma ihtiyaç duyduklarını görmelerini sağladı. Kullanıcılar sadece tek bir platformu kullanarak çeşitli işlemleri yapmak ve araçlara ulaşabilmek istiyor. Yatırımcıların bu konuda yardımına ise BSCTrades koştu. Yatırımcılar sadece BSCTrades’i kullanarak aşağıdaki adımları atabilir ve imkanlardan faydalanabilir:
  • Kullanıcıların ve BSCTD sahiplerinin PancakeSwap üzerinde piyasaya sürülen tokenleri ilk olarak görebilmesini sağlayan Sniper özelliği, kazancı inanılmaz şekilde arttırabilir. Bu özelliğe ulaşmak isteyen kullanıcıların ellerinde en az 5 BSCTD bulundurmaları gerekiyor.
  • Platform buna ek olarak BSCTrades platformuna limit emir aracını da ekledi. Kullanıcılar ve yatırımcılar direkt olarak PancakeSwap üzerinde limit emir vererek hızlı, etkili ve ölçeklenebilir bir şekilde işlem yapabilir.

BSC ağının popülerliğinin büyümeye devam edeceği ise BSC üzerindeki kilitli token değerinin 45 milyar dolara ulaşması ile de anlaşılabilmekte. Bu konuda kıyaslama yapmak gerekirse ETH 65 milyar dolarlık kilitli token değerine ulaşıyor olsa da BSC’nin sektöre giriş süresi çok daha kısa. Ethereum, 2020 yılında bu serüvene başladı ancak BSC ağı kısa sürede 45 milyar dolara ulaşarak ETH’yi yakalamak üzere önemli bir seviyeye ulaştı.

BSCTrades Yatırımcılar İçin Neden Önemli Bir Seçenek?

BSCTrades platformu birden çok özelliği tek bir yerde topluyor ve yatırımcıların bir dahaki alım satım işlemlerinde bu özellikler ile kazanç elde etmesini kolaylaştırıyor. Yatırımcılar aşağıdaki özelliklerden ve uygulamalardan fayda elde edebilir:

İzleme: Kullanıcılar gerçek zamanlı grafik üzerinden BSC ağındaki birçok kripto parayı takip edebilir ve gözlemleyebilir.

Analiz: İndikatörler, trend çizgileri ve akla gelebilecek her türlü teknik analiz aracı BSCtrades platformu üzerinde birden çok zaman aralığında görüntülenebilmekte ve fiyat hareketinin tahminini kolaylaştırmakta.

Her Cihazda Kullanılabilir: BSCTrades platformu masaüstü, mobil veya tablet fark etmeden her cihazda kullanılabilmekte. Kullanıcılar istedikleri her cihazda bunu açık tutabilir.

Alım satım botları: Kullanıcılar kendi alım satım stratejilerini belirleyerek kazançlarını maksimuma çıkartmak için bunu takip edecek eşsiz alım satım botları oluşturabilir.

İzleme Listesi: İsteyenler favori kripto para birimlerini takip listesine alabilir. Kripto para sektöründe 3.000’den fazla aktif kripto para var ve bu da takip olayını çok zorlaştırıyor. BSCTrades ise bunu çözüyor.

Şu an yaşanan boğa piyasasında birçok yatırımcının dikkatini çeken konuların başında kesinlikle DeFi çılgınlığı yer alıyor. DeFi sektöründe listelenen herhangi bir proje inanılmaz yükseliş elde edebiliyor ve milyonlarca dolarlık likiditeye ulaşıyor. Bu da BSC ağı üzerinde yeni projelere yatırım yapmanın bazı durumlarda ciddi anlamda kazançlı olabileceğini göstermekte. BSCTrade ise birçok analiz ve takip aracı ile yatırımcıların birden çok projeyi takip edebilmesini sağlıyor. Yatırımcılar PancakeSwap üzerinde listelenen her projeye çok hızlı bir şekilde ulaşabilecek.

BSCTrades, Her Yatırımcının İhtiyaç Duyduğu Her Şeyin Bulunduğu Bir Platform

BSCTrades üzerindeki alım satım fonksiyonları ve araçları aslında yatırımcıların alım satım marjinlerini ve performanslarını arttırmalarını ciddi anlamda etkiliyor. Platform sadece bununla da kalmayıp aynı zamanda yeni projeler için piyasaya giriş yapmak için bir fırsat yaratıyor. BSCTrades’in Launchpad platformu, her projeye sektöre hızlı bir giriş hakkı tanıyor. Projeye entegre olan IDO altyapısı, son dönemde ilgi çeken fonksiyonlar arasında yerini çoktan ayırttı. Yatırımcılar ve projeler direkt olarak bu ekosistemin sağladıklarından fayda elde ederek BSCTrades sayesinde hızlı bir büyüme veya kazanç elde edebilir. BSC Trades, bütün paydaşlar için farklı şekillerle değer oluşturma hedefine de böylelikle ulaşmış oluyor. BSC Trades, farklı hizmetler ve ödüller ile yatırımcıları ödüllendiriyor.

Peki projelerin bu platformu seçerek piyasaya giriş yapmasının sağladığı faydalar nedir? Aslında bunun ilk olarak yatırımcıların faydasına olduğu görülüyor. BSCTrades üzerinde yapılacak her bir IDO, BSCTrades yatırımcılarına %5 oranında airdrop yapmak zorunda. Yani platforma giren her bir proje belirli miktarda tokeni önce BSCTrades yatırımcılarına dağıtıyor. Buna ek olarak IDO’dan toplanan BNB’lerin %5’i de yatırımcılara dağıtılıyor.

Yatırımcılar, BSCTrades’i en üst düzey alım satım tecrübesini elde etmek için kullanabilmekte. Alım satım botları sayesinde yatırımcıların çok fazla çaba sarf etmeden bile alım satım yapması mümkün gözüküyor. BSC Chain üzerinde kendi projesini piyasaya sürmek isteyen geliştiricilerle yatırımcılar ise ağla ilgili birçok konuda destek alabilir. Projenin anında BSCTrades’in büyük topluluğuna giriş yapması ilk avantaj olarak görülüyor. IDO platformu bunun devamında ise projenin gerek duyduğu fonlamayı toplamasını hızlandırabiliyor ve fonlama sorununu ortadan kaldırıyor.

BSCTrades, gerçekten gelecek vaat eden ve güvenli olan DeFi projelerinin doğru kitle ile buluşmasını sağlıyor. Bu da iki taraf için fırsat yaratıyor. BSC platformu aynı zamanda kendi tokeninin değerinin 13 kat artması ile de dikkatleri üzerine çekti. Son birkaç ayda 13 kat artış elde eden ağın kendi kripto para birimi, yükselişini sürdürecek gibi gözüküyor. BSC ağı üzerinde piyasaya sürülecek her bir kripto para birimi ile BSCTrades’in gücü ve kitlesi de artabilir.

Token Snipper, Piyasaya Giriş Yapıyor

BSCTrades, Snipper projesinin piyasaya girişine ev sahipliği yapacak ve hem kullanıcıların hem de BSCTD yatırımcılarının PancakeSwap üzerinde yeni listelemelerden en erken haberdar olmasını sağlayacak. Bu da erken yatırım ile ciddi kazanç elde etme fırsatı yaratacak.

Kullanıcıların bu özelliği kullanması için en az 5 BSCTD bulundurması gerekiyor. 5 BSCTD bulundurmak kullanıcılara aynı zamanda BSC Trades üzerinde limit emir aracını kullanma şansı verecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Vitalik Buterin: Kazancını Kendi Projesiyle Kazanan En Genç Kripto Milyarderi

Sonraki Haber

Eski Ripple CTO’su 111 Milyon Değerinde XRP Sattı

İlgili Haberler