Borsa Listelemeleri Bu Kripto Paraya Rekor Getirdi!

İlayda Peker

Dünyanın en iyi kripto para borsaları arasında yer alan Binance ve Coinbase, Web3 alanını geliştirmeye odaklanan yepyeni bir altcoin’i listeledi. Borsaların ilgi gösterdiği Project Galaxy (GAL),  kendisini dünyanın en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olarak nitelendiriyor.

Borsa Listelemeleri

Coinbase de Binance de aslında GAL token’ı deneysel alanlarında listeledi. Borsalar,  yatırımcıları potansiyel volatiliteleri konusunda uyarmak için daha düşük işlem hacmine sahip yeni projeleri bu şekilde listeliyor. Coinbase GAL’i “experimental label” olarak listelerken, Binance’de Inovation Zone’da listeledi.

Project Galaxy ayrıca borsanın staking protokolü Binance Launchpool’daki 30. proje oldu. Ek olarak, Seyşeller merkezli kripto borsası KuCoin ve Bahamalar merkezli popüler kripto borsası FTX de projeyi listeledi.

Ağın web sitesine göre Project Galaxy, “markaları Web3’te daha iyi topluluklar ve ürünler oluşturma konusunda güçlendiren işbirlikçi bir kimlik altyapısı” sağlamayı hedefliyor.

GAL Fiyatı

Bu listeleme haberleri genel olarak her zaman olduğu gibi GAL token’ın fiyatının ciddi bir artış yaşamasını sağladı. GAL tüm zamanlar rekorunu 6 Mayıs’ta 18,2 dolar ile görürken yazının kaleme alındığı sırada 14,9 dolardan işlem görüyor.

Son zamanlarda Web3 projelerine ilgi çok büyük. Çünkü pek çok uzman isim geleceğin Web3’te olduğunu ifade ediyor. Kripto para girişimcileri de yatırımcılar gibi bu alana büyük ilgi gösteriyor ve her geçen gün yeni Web3 projelerinin kullanıcılar ile buluştuğunu görüyoruz.

Ancak bu noktada yatırımcıları yeni çıkan projeler konusunda temkinli olması gerekiyor. Çünkü yeni projeler zaman zaman hayal kırıklığı yaratabiliyor ve ilk etapta yatırımcıların büyük meblağlarla değil daha küçük deneysel yatırımlar yapmalarında fayda bulunuyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin’de Korkutan Tablo: BTC Yükselişe Ne Zaman Geçebilir?

Sonraki Haber

Spotify’dan Metaverse Adımı: Müzik Adası Geliyor!

İlgili Haberler