BLUR Token: Yükselişteki Kripto Para ve Piramit Şeması İddiaları

Bitcoin Haber

BLUR token, önde gelen kripto para borsası Binance’te listelendikten sonra geçen hafta %100’ün üzerinde bir artış gösterdi. Kripto para topluluğu bu yükselişi heyecanla kutlarken, BLUR’un bir piramit şeması olabileceği konusunda endişeler ortaya çıktı. BLUR’un kurucusu bu konuda bir açıklama yaptı.

BLUR’un kurucusu Packman, sosyal medya aracılığıyla dolaşan dedikodulara ve yanlış anlamalara cevap verdi. Blast’ın cazip getirileri nedeniyle bir piramit şeması olarak işletildiğine dair yaygın bir kanı var.

Packman, Blast’tan elde edilen getirilerin Lido ve MakerDAO’dan geldiğini açıklıyor. Lido’dan elde edilen getiri, Ethereum’un Proof-of-Stake (PoS) konsensüsünün önemli bir unsuru olan Ethereum staking’inden geliyor. Öte yandan, MakerDAO’dan gelen getiri, ABD hükümetinin borç taahhütlerinden oluşan zincir üstü T-Bond’lardan kaynaklanıyor.

Packman, Blast’ın inanılmaz gibi görünen getirilerinin, kullanıcılar için varsayılan seçenek yaparak daha yüksek getirileri demokratikleştirdiğini belirtiyor.

Packman, Blast’ın lansman stratejisinde Paradigm’in herhangi bir rolü olmadığını kesin bir dille reddediyor. Paradigm’in uzmanlığının yüksek derecede takdir edildiğini vurguluyor ancak bu konularda danışmanlık hizmeti vermediklerini ifade ediyor.

En son güncellemeye göre BLUR, 691 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,63 dolardan işlem görüyor. Özellikle, balinalar tarafından önemli bir BLUR birikimi olması, token fiyatının potansiyel olarak 1 dolara ulaşabileceği beklentilerini güçlendiriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FOMO Pay Hong Kong’da Finansal Yeniliklere Öncülük Ediyor

Sonraki Haber

Kripto Balinalarının Stratejik Hamleleri: UNI, BLUR ve MATIC

İlgili Haberler