Blockchain Tabanlı Güvenilir İnceleme Platformu: Revain (REV)

Bitcoin Haber

Revain (REV), blockchain teknolojisi üzerine kurulu ilk “güvenilir” inceleme platformudur. Kullanıcılar tarafından yapılan tüm incelemeler blockchain üzerine kaydedilerek şeffaflık sağlanmaktadır. Kullanıcılar veya yöneticiler, Revain platformu dahil olmak üzere blockchain üzerindeki incelemeleri silemezler.

Revain Ekosisteminin kripto para birimi olan Revain Coin piyasaya sürülmüştür. Kullanıcılar, incelemeleri karşılığında sürekli olarak Revain Coin kazanır, bu da sürekli kullanıcı geribildirimi ve ekosistemin hızlı büyümesini teşvik eder. Yaklaşık üç yıl önce piyasaya sürülen coin şu anda birçok borsada listelenmektedir.

REV Coin, Ethereum, Tron ve Binance ağlarına dayanan üç farklı versiyona sahiptir. Bu, REV Coin ile işlem yapmak isteyenlere birden fazla seçenek sunmaktadır. Geliştiricilerin amacı, tamamen gerçekçi ve şeffaf bir inceleme ağı kurmaktır. Kullanıcı incelemelerine dayalı REV Coin kazanma ve ağın blockchain temeli bu amacı mümkün kılabilir.

REV Coin, KuCoin kripto para borsasından satın alınabilir. Şu anda REV coin satın alma seçenekleri sınırlıdır ve Revain Coin nasıl satın alınır sorusunun cevabı KuCoin gibi borsalar üzerinden görünmektedir. Önde gelen kripto para borsası REV’i listeler ve USDT işlem çifti ile satın alınabilir.

KuCoin’den REV Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz: Öncelikle borsaya USD bakiyesi yatırmanız veya yerine kullanılabilecek bir kripto para satın almanız gerekmektedir. USDT satın aldıktan sonra, USDT sekmesini üst sağdan seçin, arama butonuna REV yazın ve açılan REV/USDT çiftini seçin. Sonra “BUY REV” sekmesine gelin, satın almak istediğiniz miktarı girin ve işlemi onaylayarak REV satın alımını tamamlayın.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Flow Ekosistemi İçin Kritik Token Kilidi Açılıyor

Sonraki Haber

Ripple (XRP) 2023 Yılı Sonu Fiyat Tahminleri

İlgili Haberler