Blockchain Life 2021’in Genel Sponsoru Caizcoin Oldu!

İlayda Peker

Caizcoin bir DeFi şirketi ve İslami Finans Kanunlarına uyan ilk kripto para birimidir. Caizcoin, minimum işlem ücreti ile dünyanın ilk İslam uyumlu Blockchain’i olan Caizchain üzerinde çalışıyor. Yapılan açıklamalara göre tüm zihinlere, inançlara ve etnik kökenlere hitap eden ahlaki değerler, Caizcoin deneyimini geliştiriyor.

Etkinliklerin Parlayan Yıldızı Caizcoin

Londra Etkinliği:

Eylül ayında Londra’da, ilk İslam uyumlu kripto para birimi olan Caizcoin’in İslami finans ilkelerini kullanarak İslami ve çağdaş dünyaları birbirine bağlamanın yeni bir yolunu sunduğu bir etkinlik vardı. Londra etkinliği, Caizcoin hedefi için büyük bir başarıydı ve birçok grup onlarla hemfikir oldu ve daha iyi bir toplum oluşturmak için birlikte çalışmayı seçti.

Yapılan açıklamalara göre Caizcoin Ekibi ayrıca etkinlikler için Taşkent ve Moskova’da da olacak.

Taşkent Etkinliği:

21 Ekim 2021’de Özbekistan, Hyatt Regency Tashkent’te Caiz Holding AG’nin gündemde olacağı ve günümüzün aktif kripto alanında DeFi’ye yönelik en pratik yaklaşımı sunacağı bir etkinlik düzenlenecek. Caiz Holding AG, hedeflenen yatırım ve dinamik karakter yoluyla sürdürülebilir finansal kaynaklar ve sosyal değerler yaratmak için mücadele eden Girişimleri yükseltmeye inanmaktadır.

Moskova Etkinliği:

27-28 Ekim tarihlerinde Moskova’da Music Media Dome etkinliğinde Caiz Holding AG, kripto para dünyasındaki başarılarına ışık tutacak. Proje, ilk İslami uyumlu kripto para birimi olmayı nasıl başarabileceklerini paylaşacaklar ve dünyanın küresel olarak güvenilir, şeffaf, sağlam ve sorunsuz işlemleri deneyimlemesine izin verecekler.

Öte yandan Caizcoin, geleneksel sözleşmeler ve ofis alanı gibi kaynaklara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak Wall Street ve büyük banka kurumlarına daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir alternatif sağlayabilir.

Yapılan açıklamalra göre Music Media Dome’daki Blockchain Life 2021 etkinliğinde Caizcoin ekibi, insanları, eski işlem yöntemlerini geliştiren ve finansal kurumların yerini alan akıllı sözleşmelerle tanıştıran DeFi hakkında eğitmek için ilk İslami uyumlu kripto para biriminin Genel Sponsoru olarak bulunacak.

Bunların yanında Caiz holding AG ortamındaki her şey İslami kural ve düzenlemelere uygundur. Teklif, adalet, dürüstlük, tarafsızlık ve tüm yatırımcılarının ve güvenilir ortaklarının refahını temel alan tasarımıyla, mevcut güvenli işlem trendine bağlı kalırken, gelecekteki finansal sistemi İslami Finansın tarihi felsefesiyle birleştiriyor. Caizcoin, İslami ekonomik ilkelere dayalı yenilikçi bir blok zinciri tabanlı finansal çözüm yaratarak İslami değerleri ve etiği destekler.

Kripto para birimlerinizi gerçek parayla değiştirebilir ve dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir şey satın alabilirsiniz, ancak bu hikayenin sonu değil. Ayrıca Caiz cüzdanı, müşterilerine her zaman tam şeffaflık ve güvenlik sağlayan en esnek, hiper güvenli cüzdan olarak tanımlanıyor. Müşteri mutluluğu birincil endişe olduğundan, şirket kullanıcılarına anlaşılması kolay bilgiler sağlıyor.

Caiz Holding AG, İşletmelerin Büyümesine Yardımcı Oluyor

Caizcoin, İslami finansı ve onun gerçek ruhunu dünya çapında genel kamuoyunda sergilemek için önemli bir devrim olduklarını ifade ediyor.

Projeniz, paydaşlarınız için uzun vadeli finansal kaynaklar yaratmakta zorlanıyor olsa bile firma, odaklanmış yatırım ve dinamik yapısı ile projeleri uzun vadeli ekonomik ve sosyal faydalar üretmeye yönlendirebilir.

Caizcoin’i Benzersiz Yapan Nedir?

Caizcoin, kripto para biriminin farklı, ahlaklı ve türünün tek örneği İslami finansal fikri olarak tanımlanıyor. Caizcoin, İslam’ın kural ve düzenlemelerini takip ederek, yatırımcı ve tüketicinin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet edecek şekilde tasarlandığından, kendisini diğer kripto para birimlerinden ayırmaktadır. Öncelikli odak; müşterinin ihtiyaçları olsa da, kripto para birimleri aracılığıyla özenli, kişisel ve şeffaf hizmetler de önemli hedefleri arasında yer alıyor.

Caizcoin sunduğu avantajları şu şekilde sıralıyor:

  • Caizcoin, dünyadaki herkes için yasal bir ödeme şeklidir.
  • Amaçları, zekat kavramını herkesin içinde ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için uygularken, kârları bireysel fayda için kullanmaktır.
  • Caizcoin düşük bir işlem ücreti sunar ve müşterilerin dünya çapında sorunsuz ticaret yapmalarını sağlar.
  • Her defterde saniyede 3000 işlem gerçekleştirebilir ve her 5 saniyede bir yeni bir defter oluşturur. Her işlemin tamamlanması 0-3 saniye sürer.

Caizcoin ile ilgili daha detaylı bilgi almak için projenin websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

MATIC Arzının Dengesiz Dağılımı: Polygon Merkezileşiyor Mu? 

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Aylar Sonra 64.000 Doları Geçti!

İlgili Haberler