Blockcage, FinTech Dünyasında Devrim Yaratmayı Hedefliyor

Bitcoin Haber

Bir kripto borsası olan Blockcage, popüler platform La Token’da Initial Exchange Offerings (IEO) başlattığını duyurdu. IEO 16 Kasım’da başladı ve 13 Aralık’a kadar devam edecek. İ-IEO, detayları ise aşağıda listelenen şekilde üç aşamada gerçekleştirilecek:

  • 1. Tur (16 Kasım – 23 Kasım) – 0.094 USDT
  • 2. Tur (23 Kasım – 29 Kasım) – 0.109 USDT
  • 3. Tur (29 Kasım – 5 Aralık) – 0.125 USDT
  • 4. Tur (5 Aralık – 13 Aralık) – 0.144 USDT

IEO ayrıca, IEO sırasında 200 dolar yatırım yapan herkes için %10 indirim sağlayacağı için, yerel token üzerinde de büyük indirimler sunacak. Yerel token, ödülleri stake ederek pasif gelir elde etmenin bir yolu olarak da kullanılabilir.

Blockcage, fintech dünyasını yenilemeye yönelik bir girişimle birlikte bir devrim yaratmayı planlıyor. Blockcage ekosistemi; Defi’yi, Defi 2.0 ve Web 3.0’a doğru bir sonraki seviyeye taşımayı hedefliyor. Platform, yatırımcıların güvenli bir şekilde kripto para satın almalarını sağlayan bir aracılık platformu görevi görüyor ve ayrıca müşterilerin 7 gün 24 saat dünyanın herhangi bir yerinde herhangi birine transfer yapmasına olanak tanıyor. BKG ise ekosistemi besleyecek BscScan platformunda oluşturulan yerel dijital token… BKG, Blockcage ekosisteminde ödül ve geri ödemenin yanı sıra Blockcage’de ücretlerin, komisyonların ve hizmetlerin ödenmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir yardımcı program token’ı olarak kullanılacak. BKG’nin birincil amacı bu olduğundan, hizmetler ve ücretler için ödeme yaparken Blockcage ekibi tarafından belirlenen kurallar ve son teslim tarihlerine uyulacak.

BKG ayrıca proje web sitesinde yaygınlaştırılacak ve güncellenecek olan BKG & Blockcage Ortaklık Programı’na katılan iş ortaklarının ürün ve hizmetlerinde indirim almalarına da olanak sağlamaktadır. Değeri açısından BKG, bu varlığın yayınlanmasından kısa bir süre sonra yayınlanacak olan kurallara sahip olacak ve yayınlandığı andan itibaren arz ve talebe dayalı değişken bir karaktere sahip olacak. BKG token’ı, indirimler, promosyonlar, Blockcage ekosisteminde kullanılan bir ürün veya hizmete erişim sunan borsa yönteminin de bir parçası olacak.

Blockcage’i Benzersiz Yapan Nedir?

Bitcoin ve genel olarak kripto para biriminin yaratılmasının arkasındaki ana fikir, yaklaşık on yılda bankaların yapamadığını, yani bankasız bankacılığı sunmaktı. Bununla birlikte kripto piyasası ivme kazandıkça bu fikir geri çekildi ve popüler ve en çok kullanılan kripto platformlarının çoğunluğunun bankalar kadar merkezi olduğu ortaya çıktı. Blockcage, gerçekten merkezi olmayan kripto platformuyla bunu değiştirmeyi hedefliyor. Blockcage, finans, perakende, eğitim ve çevresel sürdürülebilirliğe odaklanarak Latin Amerika’nın en büyük aktif kripto ekosistemini inşa etmek için en büyük merkezi olmayan ekosistem olmayı hedefliyor.

Dünya çapında binlerce insan hala kripto para birimlerinden habersiz ve bazıları onlarla para kazanırken, diğerleri teknolojiden ve nüfusun finansal eğitim eksikliğinden yararlanan dolandırıcılık programlarında para kaybetti. Bu, ülkede kriptonun çoğunlukla bir dolandırıcılık olduğuna inanılmasına sebep oldu ve Blockcage bunu değiştirmeyi amaçlamaktadır. Yapılan açıklamalara göre Blockcage, birkaç aracıyla Brezilya’nın ilk blockchain kripto platformu olacak, çoğu operasyon DeFi üzerinde olacak ve Blockcage, BKG’yi merkezi olmayan bir BEP 20 ağına bağlayacak. Böylece daha fazla insan merkezi olmayan, adil ve hatta ücretsiz hizmetlere erişebilecek.

Blockcage, daha az aracı ile daha fazla insanın merkezi olmayan teknolojilere erişmesine izin vererek kripto ekonomisini demokratikleştirmeyi hedefliyor. Platform yenilikçi, güvenli ve uygun maliyetli finansal çözümler geliştirerek geleneksel ekonomide kripto faaliyetlerinin kullanımını teşvik edecek. Firma, yetkilendirme ve gelişmeyi sağlayan eğitimle toplumdaki tüm paydaşlara yardımcı olmayı planlamaktadır. Ayrıca yeni projelerin yaratılması için bilgi, teknoloji ve sermayeyi teşvik ederek insanları yoksulluktan kurtarmak için çalışacak.

Blockcage Web 3.0’da Neden Kilit Bir Rol Oynayabilir?

Web 3.0 yarışı kızışıyor ancak kripto ekosistemi şu anda çok parçalanmış ve farklı. Piyasa uzmanları, mevcut protokolün ve merkezi olmayan platformların yalnızca birkaçının düzenleyici dalganın şiddetinden kurtulabileceğine inanıyor. Blockcage, ekosistemi ile web 3.0 geliştirmesinde çok önemli bir rol oynamayı hedefliyor. Akıllı sözleşme ekosistemi ve DeFi’nin dahil edilmesi, platformun Brezilya’da bir adım önde olmasına yardımcı oldu.

Web 3.0, Blockcage planlarının önemli bir parçası olsa da, ana hedef Brezilya’da kriptonun yaygınlaştırılmasıyla ilgili olmaya devam ediyor. Kripto para birimlerinin Afrika’daki birkaç gelişmekte olan ülkeye zaten yardım ettiği gerçeği, Brezilya benzer bir hikayeyi Blockcage girişi ile Latin Amerika’da tekrarlayabilir.

WebsiteTwitterTelegramInstagramLinkedInYouTubeFacebook

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Yıl Sonu Hedefleri Son Düşüşle Değişti Mi?

Sonraki Haber

BitMart Saldırıya Uğradı: Huobi ve Shiba Inu Topluluğundan Önemli Destek!

İlgili Haberler