BitMEX’in En İyi Yatırımcılarından Angelo’nun Hedefi 30.000 Dolar

İlayda Peker

Tecrübeli bir kripto para yatırımcısı 2020 yılında Bitcoin, Ethereum, XRP ve Tezos için yeni fiyat hedeflerini ortaya koydu.

Balinaların Fısıltısı

BitMEX’in en iyi yatırımcılarından olduğu ifade edilen ve kendisini “balinaların fısıltısı” olarak tanımlayan AngeloBTC, son açıklamalarını Ekim 2019’da yapmıştı. AngeloBTC o dönemde yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in 6.000 dolara düşeceğini doğru tahmin etmişti.

Yatırımcı uzun zaman sonra yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in büyük bir güçle geri döndüğüne inandığını ve bu yıl BTC için minimum fiyat beklentisinin 30.000 dolar olduğunu ifade etti.

Angelo’nun açıklamalarına göre Bitcoin’in meteorik fiyat artışı öncesinde ilk önce Ripple kendini ispat etmeli. Yatırımcı Ethereum’un (ETH) 500 doları, XRP’nin 1 doları ve Tezos’un (XTZ) 10 doları aşması gerektiğine inanıyor.

Bunların yanında yatırımcı metodolojisi hakkında herhangi bir açıklama yapmıyor. Ancak Angelo’nun Bitcoin hedefi, geçtiğimiz Mart ayında yaptığı uzun vadeli tahminlerle uyumlu gibi görünüyor.

Yatırımcının Uyarıları

Yaptığı açıklamaların sonunda Angelo diğer yatırımcıları, Bitcoin’in kesin olarak başarılı veya kesin olarak başarısız olacağına olan inanç konusunda uyarılarda bulunuyor ve şu ifadeleri kullanıyor:

Bir varlık sınıfı olarak kripto para birimleri çok küçüktür, sepetteki bir damlalar. Kripto paranın bir değer ya da para deposu olarak anlamlı bir etkiye sahip olması için 1T $ + ‘lık bir piyasa değeri hala göz ardı edilir. Bir yatırım olarak Bitcoin’in nihai hedefi ikili bir sonuçtur. Bu 0’dır ya da yatırımınızın 10 katıdır. Arada birşey olmaz. Gerçekten bu kadar kolay. Bana inanmıyorsanız ya da anlamıyorsanız, sizi ikna etmeye çalışacak zamanım yok üzgünüm.

Kaynak: DailyhodlTotal
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Binance’te Yaşanan Sorunların Nedeni Ne?

Sonraki Haber

ABD Başkan Adayı Bloomberg, Kripto Düzenlemeleriyle İlgili Konuştu

İlgili Haberler