Bitcoin’in Yüzde 157 Oranında Artış Beklentisi!

Bitcoin Haber

Kıdemli kripto para analisti, Bitcoin‘in 2023 yılının sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağı öngörüsünü yineliyor. Analist, Bitcoin’in bu yılın sonuna kadar mevcut seviyeden yüzde 157 oranında artabileceğini belirtti. Bu tahmin, daha önce Bitcoin’in 16.000 dolar ile 18.000 dolar arasında 60.000 dolara çıktığı iki aylık sürece dayanıyor. Analist, aynı büyüklükteki bir artışın bu sefer dört ay sürmesini bekliyor.

Bitcoin’in büyük bir yükselişin başlangıcında olduğunu belirten analist, bu büyük hamlenin öncesindeki konsolidasyonun daha uzun sürdüğüne dikkat çekiyor. Konsolidasyon ne kadar uzun sürerse genişlemenin de o kadar hızlı olacağını belirtiyor. Ancak, Bitcoin’in dar bir aralıkta ilerlemeye devam etmesinin yükseliş tahminini sorgulayacağını da ekliyor.

Analist, eğer Bitcoin iki ay sonra hala mevcut seviyelerde kalır ve büyük bir kopuş yaşamazsa, bu yıl yeni bir yüksek seviyenin görüleceği konusunda daha şüpheli olacağını belirtiyor. Ancak, hala dört ayın olduğunu ve bu büyüklükte bir hareketin kesinlikle mümkün olduğunu belirten verilerin bulunduğunu ekliyor.

Credible Crypto adlı analist, daha önce Bitcoin’in Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşacağını ve ardından 100.000 doların üzerine çıkacağını tahmin etmişti. Bu tahminler ve analizler, kripto para birimlerinin gelecekteki performanslarına dair belirsizlikleri ve riskleri gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Stake Sağlayıcıları Kendi Kendini Sınırlama Taahhüdünde Bulundu

Sonraki Haber

Bitcoin Balinaları Grayscale Davasında Harekete Geçti

İlgili Haberler