Bitcoin’in Yükselişi İçin Depoda Yeterince Yakıt Var

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Kaleo, Bitcoin’in (BTC) S&P 500 Endeksi (SPX) karşısında gösterdiği performansın BTC’nin borsadan ayrıştığını gösterdiğini belirtti. Kaleo’ya göre, BTC’nin yukarı yöndeki hareketine devam edebilmesi için yeterince yakıt mevcut.

Kaleo, BTC’nin SPX karşısında gösterdiği tarihi performansı temel alarak, 40 bin dolarlık bir sonraki ana direnç bölgesine doğru bir hareketin artık olası olduğunu söyledi. Geçtiğimiz ay boyunca Bitcoin’in hisse senetlerinden yükseliş ayrışmasını gerçekleştirdiğini ve dolayısıyla 40 bin dolara yükselme potansiyeli olduğunu belirtti.

Kaleo, Bitcoin’de yükseliş bekleyen tarafta yer alıyor. Ancak analist, Mart 2020 tarzı bir çöküşün kaldıraç kullanan yatırımcıları tasfiye etme olasılığının hala oldukça gerçek olduğunu belirtti. Bu nedenle, Bitcoin’e kısa vadeli değil, 2024-2025’teki olası zirveye odaklı bakılması gerektiğini belirtti.

Analiste göre, eğer piyasaya bir nükleer bomba düşerse fiyat hızla düşecektir ancak bu durumda bile alım yapacak. Ve bundan bir yıl sonra, ister buradan, ister 20 bin dolardan, ister 40 bin dolardan alayım hepsinin oldukça mantıklı, yüksek kazançlı alımlar olacağına dair yüksek düzeyde güveni var.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP’nin Gelecekteki Fiyatı ve Destek Seviyeleri

Sonraki Haber

Dogecoin’de Uyuyan Cüzdanlar Tekrardan Aktif Oluyor

İlgili Haberler