Bitcoin’in Boğa Piyasasına Girişi ve Yükseliş Öngörüleri

Bitcoin Haber

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in (BTC) resmi olarak boğa piyasasına girdiğini ve 50.000 dolara doğru bir yükselişe hazır olduğunu öne sürdü. Yatırımcıların yakından takip ettiği analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in boğa piyasasının çok yakında gerçekleşebileceğini belirtti.

Van de Poppe, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda 50.000 dolara kadar yükseleceğini, ardından bir geri çekilmeye tanık olacağını ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını öngörüyor. Analistin tahminleri Bitcoin’in direncinin 38.000 dolarda olduğunu gösterirken, kripto paranın 45.000 ila 50.000 dolar arasında ilerlemeye devam edeceğini öngörüyor.

Analistin tahminlerine göre, Bitcoin Ocak 2024’te, halving etkinliğinden birkaç ay önce 50.000 doları görecektir. Ancak Van de Poppe, Bitcoin’in konsolidasyon döneminin ortasında olduğunu ve 33.000 doların altına bir düşüşün hala masada olduğunu belirtiyor. Analist, Bitcoin’in teknik olarak bir aralık oluşturduğunu ve 33.300 dolara doğru hafif bir düzeltme yapıldığını, ancak bu durumun büyük bir uzun fırsata işaret ettiğini öne sürüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Rekor Tazeleme Tarihini Analist Belirledi

Sonraki Haber

XRP Coin Fiyatı ve Geleceği

İlgili Haberler