Bitcoin’de Grayscale Rallisi! Ön Satıştaki Bu Coinler de Hareketlendi

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para piyasasında en heyecanlı bekleyişlerden biri olan Grayscale ile SEC arasındaki dava için mahkeme kararını açıkladı. Davada Grayscale lehine karar verilmesinin ardından kripto para endüstrisi ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı büyük bir savaş daha kazanmış oldu. Buna göre, Spot ETF’lerin onaylanması ya da Grayscale fonunun spot ETF olmasına yönelik bir karar çıkmadı ancak mahkeme, SEC’nin başvuruları redderken kullandığı argümanları geçersiz buldu.

Bu karar, Amerika’da bir spot BTC ETF’inin yakında başlatılacağına dair iyimser bir hava yarattı. Beklendiği gibi, bu durum ana kripto para olan Bitcoin’in ve birçok altcoin’in fiyatında olumlu bir etki yaptı.

Öyle ki ön satıştaki bazı coin’ler de bundan etkilendi. En çok etkilenenler ise iddialara göre Sonik Coin ile Wall Street Memes (WSM) oldu.

Yüksek APY ve Sınırlı Süreli Ön Satışı ile Dikkat Çeken Meme Coin: Sonik Coin

Kripto para piyasası, hızla ilgi gören yeni bir meme token olan Sonik Coin’in beklentisiyle çalkalanıyor. Sonik Coin’in viral olan ön satışında 790 binin üzerinde fon toplandı. Bu hızlı ilerleyen ön satış, sabit sınıra ulaşılması halinde 4,2 milyon dolarlık iddialı bir ilk piyasa değerini hedefliyor. Satılmayan tokenlerin ise yakılması planlanıyor.

İkonik oyun karakteri Sonic the Hedgehog’un eğlenceli bir meme uyarlamasını içeren Sonik Coin, gözünü yükseklere dikti. Kripto topluluğunda ilgi ve spekülasyona yol açarak 100 milyon dolarlık yüksek bir piyasa değerine ulaşmayı hedefliyor. Sonic Coin satın almak isteyenlerin 0,000014 dolardan işlem yaptığı coin, yüzde 35’i mevcut arzın bir kısmını çoktan kapmış olan çeşitli yatırımcılar için uygun bir giriş noktası sunuyor.

Sonik Coin’i diğerlerinden ayıran şey yalnızca popüler kültür çekiciliği değil, aynı zamanda benzersiz stake etme mekanizması. Token sahipleri, şu anda etkileyici bir şekilde yüzde 92 olan Yıllık Yüzde Verim (APY) getirisi kazanmak için bir stake havuzuna katılabiliyor.

Güçlü topluluk desteğini gösteren yaklaşık 26 milyar SONIK tokeni halihazırda taahhüt edildi. Bu stake-to-earn faydası yalnızca kazançlı pasif gelir sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda tokenin fiyat istikrarına katkıda bulunarak uzun vadeli elde tutmayı da teşvik ediyor.

Sonik Coin, üstel büyüme ve kâr için geniş bir alan bırakarak 2 milyon dolarlık sabit üst sınır ile kontrollü bir yaklaşım hedefliyor. Proje, ön satışın ardından Uniswap’te listelenmeyi ve daha geniş alım satım fırsatları için borsalara geçmeyi planlıyor. Umut verici başlangıcı, ilgi çekici özellikleri ve önemli topluluk desteği göz önüne alındığında, Sonik Coin’in meme coin’lerin değişken dünyasına girmesi hem cazip olasılıklar hem de doğal riskler taşıyor ve piyasanın dikkatini çekiyor.

Wall Street Memes: Kripto Kaosunda 50 Milyon Dolarla İlerleyen Proje

Kripto fiyatları yükselirken izlenmesi gereken bir diğer ön satış tokeni de Wall Street Memes (WSM). Son birkaç ay içinde ön satışı sırasında 50 milyon doların üzerinde para toplayan Wall Street Memes’in ilk borsa listesine girmesine artık bir aydan az bir süre kaldı. İlk coin arzının (ICO) son aşamasında olmasına ve önümüzdeki günlerde tükenecek olmasına rağmen, şu anda token başına sadece 0,0337 dolar karşılığında Wall Street Memes satın almak hâlâ mümkün. Ancak zaman hızla tükeniyor.

Eğer WSM, geliştiricilerinin de belirttiği gibi büyük bir kripto borsasında listelenirse, bu olay daha geniş kripto piyasasında önemli bir boğa koşusu ile aynı zamana denk gelebilir gibi gözüküyor. Bu faktörler bir araya geldiğinde, Wall Street Memes’in önümüzdeki ay satış öncesi değerinin çok üzerine çıkacağına işaret ediyor.

WSM şimdiden oldukça ünlü kişilerin ilgisini çekmeyi başardı. Ancak dikkatini çeken kişi ise herhangi biri değil. Stratejik tweetleriyle Dogecoin (DOGE) gibi meme tabanlı kripto paraları etkilemesiyle tanınan teknoloji gurusu Elon Musk’tan başkası değil. Bilindiği üzere Musk işin içine girdiğinde işler ilginçleşmeye başlıyor,

https://twitter.com/elonmusk/status/1636924379086077954

Birçok kişi Musk’ın yeni gözdesinin Wall Street Memes olduğu yönünde.

Ancak Wall Street Memes sadece ünlülerin heyecanına dayanmıyor. Ön satışta ciddi bir balina aktivitesi görülüyor ve bu da heyecanı artırıyor. Bunun ötesinde, WSM tokenlerini nasıl dağıttıklarına dair harika bir planları var. Ön satışa 2 milyar tokenin yüzde 50’si var. Yüzde 30’u da topluluğun aktif katılımını ödüllendirmek için ayrılacak. Kalan yüzde 20’lik kısım ise borsalardaki likiditeyi korumakla ilgili.

Düşündüğünüzde, WSM’nin Elon Musk gibi büyük isimlerin dikkatini çekmiş olması ve iyi düşünülmüş token dağıtım planı, bir şeylerin peşinde olduklarını gösteriyor. Ayrıca, şu anda satış öncesi aşamada mevcut olan ve tahmini yüzde 82’lik bir APY sunan stake etme olanağı da sunuyor.

https://twitter.com/elonmusk/status/1649784663924244482

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Bitcoin İçin Tapınak Önerisi: Kripto Para Piyasası Yükselişte”

Sonraki Haber

Bitcoin ETF Onayı ve Kripto Para Piyasasına Etkisi

İlgili Haberler