Bitcoin’de Eylül Ayı Beklentileri ve Fiyat Analizi

Bitcoin Haber

Ağustos ayı, kripto paralar için iyi geçmeyerek Bitcoin‘in Eylül’e kötü bir giriş yapmasına yol açtı. Bitcoin, geçen haftanın ilk yarısında kendi aralığından çıkmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Şu anda fiyat 26.000 dolar civarında ve belirsiz bir durum söz konusu. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun spot Bitcoin borsa yatırım fonu için başvuruyu onaylama ihtimali, aşağı yönlü hareketi sınırlı tutabilir.

Bitcoin’i yakın vadede etkileyebilecek belirli bir katalizör belirlemek zor. Bu durum, birçok büyük altcoin üzerinde baskı oluştururken, bazıları önemli destek seviyelerini kaybediyor. Bitcoin’in fiyatı 24.800 ila 26.833 dolar aralığında kaldığı sürece belirsizlik devam edecek. Düşen hareketli ortalamalar ayılar için bir avantaj sağlarken, göreceli güç endeksi (RSI) düşüş momentumunun zayıflıyor olabileceğini gösteriyor.

Eğer Bitcoin’in fiyatı 26.833 doların üstüne çıkarsa, yükseliş için ilk sinyal alınmış olacak. Eğer ayılar kontrolü ele geçirecek olursa, fiyatın 24.800 doların altına düşürülmeli ve orada tutulmalı. Ancak bu, boğaların fiyatı savunma ihtimali nedeniyle zor olacak. Eğer ayılar başarılı olursa, Bitcoin 24.000 dolarlık zayıf desteği kırarak 20.000 dolara gerileyebilir.

Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığını ve kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığını unutmamak gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

1 Doların Altında Değeri Olan Yatırım Potansiyeli Yüksek Üç Altcoin

Sonraki Haber

OKX, Hong Kong’da Kripto Para Borsası Lisansı Alıyor

İlgili Haberler