Bitcoin’de Düşüş Senaryosu: 20.000 Dolar Tehlikesi Artıyor

Bitcoin Haber

Bitcoin 3 Eylül’de 26.000 doların altında kaldı ve analizler yatırımcıların düşüş eğilimini ve geleceğe yönelik endişelerini odak noktasına aldı. TradingView verilerine göre, Bitcoin fiyatı hafta sonu boyunca 200 dolarlık dar bir aralıkta hareket etti. Ayrıca, geçen hafta yaşanan iki volatilite olayının etkileri grafiklerden silindi.

Kripto varlık yöneticisi Grayscale ve ABD düzenleyicilerinin de dahil olduğu bu olaylar sonrası yatırımcılar, potansiyel haftalık kapanış seviyelerinin etkisini tartıştı. Yatırımcı Skew, henüz 25.900 doların altında bir mum kapanışı görmediğini belirtti. Skew ayrıca, 25.900 doların altında daha düşük bir seviyeye işaret etti.

Önümüzdeki haftalarda, bir düşüş senaryosu 20.000 doların altındaki seviyeleri tekrar gündeme getirebilir. Skew, 26.000 doların yeniden kazanılmasını ve 4. çeyrek düşüşünün devam etmesini daha az olası olarak görüyor.

Bununla birlikte, kripto para veri analiz platformu Material Indicators’ın kurucu ortağı Keith Alan, Bitcoin’in gerçekte ne kadar yükselişte ya da düşüşte olduğuna dair uyarıda bulundu. Alan’a göre, Bitcoin piyasasının yapısı temel bir revizyondan geçmedi ve 24.750 dolar, Bitcoin fiyatının düşme riski taşıdığı belirli bir destek bölgesi olarak görülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP’nin Zincir İçi Hacmi ve Geliştirme Faaliyetleri Artıyor

Sonraki Haber

FTX’in Çöküşü Öncesi Yöneticilere Yapılan Ödemeler Ortaya Çıktı

İlgili Haberler