Bitcoin ve XRP Coin Piyasa Analizi ve Tahminleri

Bitcoin Haber

Haberlere göre, Bitcoin fiyatı 36,000 doların altına düşmüş durumda ve daha önce aşılan direnç bölgesi desteği korumakta zorlanıyor. Günlük kapanışların 36,000 doların altında olması, Bitcoin için daha da düşüşe ve 34,400 dolara işaret edebilir. ABD enflasyon verilerinin olumlu olmasına rağmen, Bitcoin fiyatlarındaki düşüş yatırımcıları şaşırttı.

XRP Coin için geçtiğimiz 24 saat oldukça hareketli geçti. BlackRock’ın SEC’e meydan okuyan bir XRP ETF başvurusu yaptığı söylentisi vardı. Delaware web sitesinde kontrol edildiğinde, ETH başvurusu ile aynı bilgilere sahip bir XRP başvurusu görüldü. Ancak Bloomberg’e konuşan bir BlackRock uzmanı, bu söylentinin asılsız olduğunu belirtti. İzinsiz böyle bir başvurunun nasıl yapıldığı ise merak konusu.

XRP Coin balinaları da bu süreçte aktif haldeler. Santiment grafiğine göre, 1 milyon ile 100 milyon XRP arasında tutan cüzdanların toplam bakiyesi 12 Kasım’da 8.93 milyar XRP iken, 14 Kasım’da 9.02 milyar XRP’ye yükseldi.

Şu anki fiyatlarla, balinalar 60 milyon dolar değerinde XRP Coin satın aldılar. Eğer XRP Coin fiyatı 0.65 dolar seviyesini koruyabilir ve talep devam ederse, fiyat potansiyel olarak 0.7 dolara geri dönebilir.

BlackRock haberlerinin reddedilmesinin ardından XRP Coin fiyatı, Bitcoin fiyatlarındaki kayıplara rağmen belirli bir seviyeden fazla uzaklaşmadı. Bu, balina talebinin hala devam ettiğini gösteriyor. Boğaların kontrolü geri kazanması durumunda, XRP fiyatı önceki yerel tepe olan 0.72 dolara ulaşabilir. Bu seviyenin aşılması durumunda hedef 0.8 dolar olacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Piyasası ve SEC’in Artan Denetimi

Sonraki Haber

Michael Burry’nin 2023 Tahminleri ve Yatırımcılar İçin Dersler

İlgili Haberler