Bitcoin ve XRP Coin Piyasa Analizi

Bitcoin Haber

Bitcoin (BTC) fiyatı, bir miktar geri çekilme yaşamasına rağmen, 34.000 doların üzerine çıktı. Bu durum, altcoinler için olumlu bir haber olarak değerlendiriliyor. Ancak, yatırımcılar, Bitcoin fiyatındaki ani düşüşlerle altcoinlerin sert satışlar yaşama ihtimalini aklından çıkaramıyor. Bu durumun aylardır devam ediyor olması, yükselişe daha büyük kitlelerin inanmasını zaman alacağını gösteriyor.

Ripple davasında yeni bir gelişme yok. Kasım başına kadar taraflar eğer uzlaşı konusunda görüşme takvimi oluşturmazsa Yargıç bunu yapacak. Ripple yöneticilerine yönelik suçlamaların iki tarafın da anlaşmasıyla düşürülmesi, sonucun daha erken kesinleşeceği anlamına geliyor. SEC toplu temyizlere gitmek istiyor ve 2027’ye kadar vakti yok.

Önümüzdeki yıl tamamlanması beklenen dava şimdilik 3-0 Ripple önde olacak şekilde devam ediyor. Eğer temyiz süreçlerine SEC iyi hazırlanırsa, kalesindeki golleri çıkarabilir. Ancak, üyelerin tamamının borsalardaki XRP Coin satışlarının menkul kıymet olmadığını söylüyor olması durumu karmaşıklaştırıyor.

XRP Coin fiyatı kısa vadeli grafikte 0,55 dolar bölgesini kaybettiği için ilerleyen saatlerde 0,53 doları test etmesi bekleniyor. Ancak, XRP yatırımcılarının isteksizliği ve BTC fiyatındaki artışın duraklamış olması nedeniyle, 0,53 dolara bir düşüş yaklaşıyor gibi görünüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana’nın Fiyatı 2030’a Kadar 107 Kat Artabilir

Sonraki Haber

Dogecoin (DOGE) Güncel Durumu ve Gelecek Beklentileri

İlgili Haberler