Bitcoin ve Tron’un Son Durumu ve Beklentiler

Bitcoin Haber

Bitcoin (BTC) fiyatı, haftalık kapanış yaklaşırken tekrar 35.000 doları aşmak için mücadele ediyor. Tron (TRX), ayı piyasasında diğer kripto paralardan önemli ölçüde ayrıştı ve büyük kayıplar yaşamadı. Ayrıca, Tron’un on-chain verileri, daha fazla güç sinyali gönderiyor.

TRX Coin’e süregelen talep ve USDT desteği, ağ değerinin artmasına katkıda bulunuyor. Diğer taraftan, Santiment tarafından sağlanan verilere göre ağdaki hacim, 24 Ekim tarihinde zirve yaptıktan sonra düşmeye başladı. Ancak, fiyatın düşmemesi ve yükseliş eğiliminin devam etmesi nedeniyle, balina ve bireysel yatırımcı talebinin devam ettiği söylenebilir.

Tron’un da içinde olduğu kripto şirketler grubu, son çeyrek dönemde 202 milyon dolar gelir ve 98 milyon dolar kazanç elde etti. Tron’un kurucusu Justin Sun, yılın son çeyreği için 104 milyon dolar kazanç tahmin ediyor. Tron (TRX) fiyatı, Temmuz ayı ortasında olduğu gibi 0,1 dolar eşiğine dayandı ve bu önemli bölgeyi desteğe çevirebilir. Eğer fiyat artışı sürerse, 0,102 doların geri alınmasıyla 0,13 ve 0,148 dolar bölgeleri aşılmak istenecektir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Analisti Federal Rezerv’ın Altcoinler Üzerindeki Etkisini Değerlendiriyor

Sonraki Haber

Bitcoin ve Ethereum’un Fiyat Tahminleri ve Analizleri

İlgili Haberler