Bitcoin ve Ripple İçin Kasım Ayı Tahminleri

İlayda Peker

Bitcoin, 34.300 dolar seviyesinin üzerinde alıcı arayışı içerisinde; ancak 35.000 dolarlık bölge henüz aşılmış değil. Öte yandan, yarın açıklanacak olan PCE verisinin, FED’in enflasyonla mücadeledeki pozisyonunu göstereceği bekleniyor. Peki Bitcoin ve XRP için ne gibi tahminlerde bulunuluyor?

Birkaç hafta önce Bitcoin’in düşeceğini öngören RektCapital, yanıldığını kabul etti. O ve QCP analistleri, 32.000 dolar üzerinde bir kapanış olmadıkça fiyatın düşüş eğilimini sürdüreceğini belirtmişlerdi. Ancak Bitcoin, beklenenin aksine kendi istediği yönde hareket etti.

RektCapital, 2023 yılında Bitcoin için tamamen farklı bir dönemin başlayacağını belirtiyor. Analist, Bitcoin’in mevcut hareketlerini 2020 Mart’ıyla kıyaslıyor. Ancak, birçok kişi Bitcoin’in daha önceki döngülerle uyumlu hareket ettiğini göz ardı ediyor.

RektCapital, yakın zamanda Bitcoin’in önemli bir geri çekilmesinin büyük bir alım fırsatı olacağını ifade etti.

Ripple için ise durum farklı. Ripple’ın fiyatındaki artışın sebebi teknik değil, temel sorunlardan kaynaklanıyor. SEC ile devam eden sorunlar, Ripple’ın fiyat hareketini etkiliyor. Boğaların 24 Ekim’de fiyatın aralık direncini aşmasına rağmen, Ripple’ın kapanışta 0,56 doların üzerine çıkmaması endişe yaratıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Kripto Paralar için Kasım Ayı Tahminleri

Sonraki Haber

Decentraland (MANA) Talep Artışı Yaşadı

İlgili Haberler