Bitcoin ve Meme Token’ların Gelecek Durumu

Bitcoin Haber

Bitcoin ve diğer kripto paraların olumlu haber akışı ile birlikte meme token’larında da yükseliş yaşanıyor. Meme kültüründen esinlenen meme token’ların piyasa değeri son yedi günde %15 yükselerek 16 milyar doların üzerine çıktı. Piyasanın en değerli meme token projesi olan ve Elon Musk ile ilişkilendirilen Dogecoin’in kama yapısı dikkat çekiyor. Dogecoin için günlük grafikte takip edilmesi gereken destek seviyeleri ve direnç seviyeleri analiz ediliyor.

Özellikle Türk kripto para yatırımcılarının dikkatle takip ettiği bir başka token olan Shiba Inu, son günlerde ciddi bir yükseliş ivmesi yakaladı. Shiba Inu için takip edilmesi gereken destek seviyeleri ve direnç seviyeleri belirlenmiş durumda.

Son olarak, meme token Floki, bu hafta yaptığı yükseliş ile dikkat çekti. Floki için iki saatlik grafikte baz alınan destek çizgisine sadece iki temas gerçekleşti. Floki’nin olumlu haber akışları ve hızlı yükselişi volatilitenin de artmasını sağladı. Floki için takip edilmesi gereken destek seviyeleri ve direnç seviyeleri ayrıca belirtildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası ve Polygon (MATIC) Analizi

Sonraki Haber

Token Kilit Açılışları ve Optimism (OP) Projesi

İlgili Haberler