Bitcoin ve Kripto Paraların Haftalık Fiyat Analizi ve Gelecek Beklentileri

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı, Fed öncesi 34.000 doları korumaya devam ediyor. İlk aşamada 31.000 ve 31.800 dolar seviyelerinin hızlıca aşıldığı görüldü. Ekim ayı, Uptober efsanesine uygun olarak %20’lik artışa ev sahipliği yaptı. Ancak yatırımcılar, mevcut fiyat seviyesine henüz alışamadılar ve gelecekte ne olacağı merak konusu.

Bu hafta Fed toplantısı gerçekleşecek. Fakat önceki toplantılara kıyasla daha rahat bir dönemdeyiz. Beklentiler, Fed’in Çarşamba günü faiz tavanını ilan etmesi yönünde. Enflasyon hala zayıflıyor olsa da, Fed’in sıkılaşmaya devam ettiği görülüyor. Bu durum, bir sonraki faiz artışının olmayabileceğini düşündürüyor.

Önümüzdeki günlerde kripto para piyasalarını etkileyen çeşitli gelişmeler olacak. Bu gelişmeler arasında; Çin PMI Verileri, Euro Bölgesi Enflasyon, ABD Tüketici Güveni, OP Token Kilit Açılış, TON Blockchain Performans Testi ve DYDX Kilit Açılış gibi önemli olaylar yer alıyor.

Sonuç olarak, Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında kesin bir yatırım tavsiyesi vermek mümkün olmasa da, yatırımcıların bu gelişmeleri yakından takip etmeleri önemli. Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı unutulmamalı, yatırımlar kendi araştırmalar doğrultusunda gerçekleştirilmelidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerin Güncel Durumu

Sonraki Haber

Optimism (OP) Coin: Güncel Veriler ve Fiyat Tahminleri

İlgili Haberler