Bitcoin ve Ethereum’un Fiyat Tahminleri ve Analizleri

Bitcoin Haber

Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunun Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanacağı beklentisi, Bitcoin’in Ekim ayında %27 oranında değer kazanmasını sağladı. Bununla birlikte, Bitcoin’in 24 Ekim’deki 35.280 dolarlık geri çekilmesi, yatırımcıların daha yüksek seviyelerde satış yapabileceğini gösteriyor. Göreceli güç endeksindeki (RSI) aşırı alım seviyeleri, BTC/USDT paritesinin daha fazla konsolidasyon süreci geçirebileceğini işaret ediyor.

Önemli seviyeler olarak 32.400 dolar ve 31.000 dolar göze çarpıyor. Ancak eğer fiyat mevcut seviyeden yükselir ve 35.280 doların üzerine çıkarsa, bu boğaların kontrolü yeniden kazanabileceği anlamına gelebilir. Bu durumda parite, bir sonraki hedef olan 40.000 dolar seviyesine yükselebilir.

Ethereum (ETH) ise 23 Ekim’de 1.746 dolarlık direnç seviyesini aştı ve 26 Ekim’de 1.865 dolara ulaştı. Ancak bu seviye, bazı yatırımcıların satış yapmasına neden oldu ve fiyatı 1.746 dolarlık seviyeye geri çekti. Alıcıların, fiyatı yeniden 1.865 doların üzerine çıkarmaya çalışacağı tahmin ediliyor. Eğer bu başarılı olursa, ETH/USDT paritesi 2.000 dolara yükselebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Tron’un Son Durumu ve Beklentiler

Sonraki Haber

Uniswap (UNI) Potansiyel Bir Trend Kırılımında

İlgili Haberler