Bitcoin ve Dogecoin’de Son Durum: Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasındaki son yükselişler yatırımcıları umutlandırmış olsa da, Wall Street açılışının ardından yaşanan düşüş tekrar endişelere neden oldu. Özellikle Bitcoin 28.500 direnç seviyesini aşamadı ve birçok altcoin de düşüşe katıldı. Popülaritesini yitiren Dogecoin (DOGE) ise, direnç kırılımı ile yatırımcılarını üzmeye devam edebilir.

Son dönemde yükselen kanal formasyonunda yolculuğuna devam eden Dogecoin, yaşanan düşüşle direnç kırılımı yaşadı. Özellikle Elon Musk ve X ekibinden gelecek bir habere umut bağlanan yatırımcılar ciddi zararlarla karşılaştı. Dogecoin için takip edilmesi gereken önemli destek ve direnç seviyeleri belirtildi.

Dogecoin’in fiyatının EMA 200 ortalamasının altında kalması durumunda ciddi bir düşüş yaşanabileceği belirtiliyor. Öte yandan fiyatın EMA 7 ve EMA 21 ortalamalarının üstüne çıkması durumunda ciddi bir yükselişin yaşanabileceği ifade edildi.

Haftalık DOGE grafiğinde düşen kama formasyonu çalışmaya devam ediyor. Bu formasyon genellikle olumsuz bir hareketle sonuçlansa da, kripto paraların geleneksel piyasalardan daha farklı bir yol çizdiği belirtiliyor ve farklı bir senaryonun yaşanabileceği ifade ediliyor.

Son olarak, DOGE için uzun vadede takip edilmesi gereken destek ve direnç seviyeleri belirtiliyor. Belirtilen seviyelerin altında veya üstünde bir kapanışın gerçekleşmesi durumunda ciddi bir düşüş veya yükseliş yaşanabileceği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Bitcoin 2025 Yılında Ne Kadar Olur? Analist James Tahminlerini Açıkladı”

Sonraki Haber

CoinEx Saldırısı ve Kripto Para Aklama Operasyonlarına Dair Yeni Bulgular

İlgili Haberler