Bitcoin ve Chainlink Analizi: Piyasalar Ne Yönde İlerliyor?

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları sakin bir hafta sonu geçirirken, Bitcoin (BTC) yazı yazılırken yaklaşık 36,800 dolar seviyelerinde işlem gördü. Gün boyunca Bitcoin fiyatı 36,500 dolar civarında seyretti ve günün ilerleyen saatlerinde 37,000 dolara yaklaştı. Peki, mevcut fiyat tahminleri neyi gösteriyor? LINK Coin rallisi sona mı erdi?

Bitcoin fiyatını 38,000 doların üzerine çıkarmakta zorlanan boğalar, her testin ardından satış baskısı nedeniyle fiyatı 35,000 dolar seviyelerine yaklaştırıyor. Bu durum, alıcıların yüksek seviyelerde zayıflayan talebini gösteriyor. BitGo’nun CEO’su Mike Belshe, spot Bitcoin ETF’lerinin SEC tarafından bir kez daha reddedilmesinin ardından onaylanabileceğini belirtti.

Look Into Bitcoin’in kurucusu Philip Swift, kripto piyasalarında FOMO aşamasının henüz başlamadığını ve bu nedenle hala boğa piyasasının erken aşamalarında olduğumuzu ifade etti. Fed’in faiz indirimlerini hedeflemesi, enflasyondaki devam eden düşüş ve SEC’in ETF’leri onaylamaya yaklaşması, kısa ve orta vadeli performans ne olursa olsun umut verici bir geleceği işaret ediyor.

Kripto para kralının 35,666 doların üzerinde tutunması olumlu bir gösterge. Eğer 37,000 doları tekrar kazanabilirse, 38,000 doların yeniden test edilmesi şaşırtıcı olmamalıdır. Bunun ardından fiyat, 40,000 ve 48,000 dolar seviyelerini hedefleyebilir. Ancak fiyat 35,666 doların altında kapanırsa, ayılar için ilgi çekici olabilir ve fiyatın 34,800 ve hatta 32,400 dolara düşebileceği görülebilir.

Kısa vadede BTC’nin performansı LINK Coin için önemsizken, LINK, RWA sektöründe güçlü bir oyuncu olarak uzun vadede umut vaat ediyor. Fiyat, son ralliden bir mola verdi ve şimdi 20 EMA (13,4) seviyesinde destek buluyor. Boğalar, fiyatı yerel yüksek olan 16,60 dolara doğru itebilir. Ancak, fiyatın günlerdir azalan bir kanal içinde işlem görmesi durumunda, 13,36 doların altında bir kapanışla erkenden ayı sinyali gelebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana’nın Durum Analizi ve SOL Coin Fiyat Değerlendirmesi

Sonraki Haber

Kripto Piyasasında Dalgalar: Worldcoin’de Yaşananlar ve Fiyat Tahminleri

İlgili Haberler