Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Tahminler: Analistler Ne Diyor?

Bitcoin Haber

Bitcoin ve altcoin piyasalarında yaşanan son yükselişin ardından analistler, artan iyimserlikle yeni tahminler yapıyor. Yatırımcılar, hangi kripto paraların gelecek dönemlerde nasıl hareket edeceğini merak ediyor ve bu nedenle analistlerin yaklaşımlarını ve verdikleri seviyeleri inceliyor.

Popüler analist Rekt Capital, AAVE grafiğine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak kripto paranın $89 altındaki bir kırmızı bölgeye doğru çekildiğini ve yakında yeni bir yükseliş testi yapacağını belirtiyor. Analistin ilk hedef seviyesi $111, ardından $146 olarak belirlenmiştir. Diğer popüler analist Ali Martinez ise MATIC için baş ve omuzlar paterni oluştuğunu ve $0.79 altında kapanış yapmaya devam etmesi durumunda %16’lık bir düzeltme ile $0.67 seviyesine doğru bir hareketin tetiklenebileceğini ifade ediyor. Boğa görünümünün geçersiz kılınması durumunda ise $0.86’ya doğru bir yükseliş bekleniyor.

Bitcoin için ise analist Captain Faibik, eğer boğalar $38,000 direncini kırarsa Bitcoin’in bir sonraki seviyesinin $41,000 olacağını dile getiriyor. Ayrıca analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’in yükselmeye devam ettiğini ve düşüş seviyelerinin önceki düşüklerden daha yüksek olduğunu belirtiyor. Bitcoin’in $38,000 direncine dördüncü kez saldırdığını ve bir sonraki hedef olarak $40,000 seviyesini takip eden hızlı bir geri çekilme beklediğini ifade ediyor.

Altcoinlere odaklanan analist Moustache, en büyük hareketlerin henüz gelmediğini ve ayıların daha düşük fiyatlar çağrılarında bile kendi grafiğini aylardır paylaştığını belirtiyor. Ethereum için ise analist Mags, ETH’nin boğa koşusunun yeni başladığını ve 2025 yılına kadar ETH için $18,000 seviyesini öngörüyor.

Bitcoin ve altcoin piyasalarındaki bu tahminlerle yatırımcılar ve piyasa takipçileri, geleceğe dair kararlarını şekillendirmeye çalışıyor ve analistlerin öngörülerine göre stratejilerini belirliyorlar.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

AERGO Coin: Blok Zinciri ve Kripto Para Dünyasında Yeni Bir Soluk

Sonraki Haber

Altcoin’lerde Dikkat Çekici Hareketler ve Fiyat Analizleri

İlgili Haberler