Bitcoin ve Altcoinler Yeni Haftaya Yükselişle Başladı

Bitcoin Haber

Yeni haftanın başında, kripto para birimi Bitcoin 26.000 dolar seviyesini aştı. Kripto para piyasası genelinde çoğu altcoin yükselişe geçti. Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri CoinMarketCap verilerine göre 1,05 trilyon dolar seviyelerine ulaştı.

Bitcoin, düşük oranlarda değer artışları ile haftaya başladı. Gün içinde kısa süreliğine 26.000 dolar seviyesini aşan Bitcoin, diğer altcoinlerin de değer kazanmasına yol açtı.

Ethereum da değer artışı kaydeden kripto paralar arasında yer aldı ve 1640 dolar seviyelerinden işlem gördü. Kripto para piyasası genelinde düşük volatilite ile haftaya başlandı.

Gün içinde değer artışı kaydeden diğer kripto paralar arasında Rocket Pool, Synthetix ve Stellar yer aldı. Bu kripto paralar, piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi listesinde en çok yükselenler arasında bulunuyor.

Ancak Bitcoin’in 26.000 dolar seviyesini aşmasına rağmen bazı kripto paralar değer kaybetti. Gala, THORChain ve Astar, günün en çok değer kaybeden kripto para birimleri oldular.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Çin Halk Bankası: Dijital Çin Yuanı Tüm Ödeme Senaryolarında Kullanılacak

Sonraki Haber

Binance, Shentu ve Conflux Network’ün Ağ Yükseltmelerini ve Hard Fork’larını Destekleyeceğini Duyurdu

İlgili Haberler