Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarına Uyarı: İnjective (INJ) Coin’in Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Bitcoin’in fiyatı çift haneli artmış olsa da, tüm altcoinler bu kadar kazanç elde edemedi. Ancak bazıları bu artışı geride bıraktı. Örneğin, bir kripto para birimi yıllık dibinden bu yana yüzde 900 arttı. Popüler kripto yorumcularından biri, bu rallinin yüzde 1914 ve hatta daha fazlasına devam edebileceğini belirtiyor.

The Crypto Dog takma adıyla bilinen popüler bir analist, 2023’ün yıldız altcoin’i olan INJ Coin’in 2021 yılında gördüğü zirve bölge olan 24,89 dolara doğru ilerlediğine inanıyor. Eğer tahminler doğru çıkarsa, ralli yüzde 1914’ün üzerine çıkabilir ve orta ile uzun vadede yükseliş beklentisi devam edebilir.

Ancak, tüm analistler aynı fikirde değil. Altcoin Sherpa örneğin, fiyatın önemli bir direnç alanına yaklaştığını ve düzeltici hareketin başlayabileceğini belirtiyor. Bu hareket, Bitcoin’in performansına göre değişebilir.

Sonuç olarak, kripto para birimlerine yatırım yaparken dikkatli olunmalı ve riskler iyi değerlendirilmelidir. Yatırımcılar kendi araştırmalarını yapıp, kararlarını buna göre vermelidir.


Total
0
Shares
1 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Yatırımlarında Kurumsal Talep Artışı

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasası ve Polygon (MATIC) Analizi

İlgili Haberler