“Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarına Önemli Uyarı: Belirleyici Hareketi Bekleyin”

Bitcoin Haber

Popüler kripto analiz platformu Glassnode’un kurucu ortakları Jan Happel ve Yann Allemann, Bitcoin‘in büyük bir hareketle sonuçlanacak önemli bir birikim aşamasında olduğunu belirtti. İkilinin dikkat çektiği nokta, Bitcoin’in fiyatının 25 bin 824 dolarda denge bulduğu ve bu durumun potansiyel bir fırlatma rampası oluşturduğu. Ancak, yükseliş momentumunun gücünü kaybediyor olabileceğine dikkat çeken Happel ve Allemann, belirleyici fiyat hareketi için hazır olunması gerektiğini ifade etti.

İkilinin daha önce attığı bir tweet‘te, Bitcoin’in gelecekteki trendinin belirleneceği iki seviyeyi ortaya koymuşlardı. Orta vadeli görünümde 25 bin 800 dolar ile 26 bin 800 dolar aralığının belirleyici olduğunu ve olası bir satış baskısı altında kritik destek bölgesinin 23 bin 800 dolar ile 24 bin 800 dolar aralığında olduğunu belirtmişlerdi.

Glassnode kurucu ortakları, altcoin piyasasını da değerlendirdi ve yatırımcıları uyardı. İkilinin önerisi, yatırımcıların yatırım sepetindeki altcoin ağırlığını en aza indirmesi yönünde. Küçük ve orta ölçekli altcoin’lerin hafif negatif seyirde satış baskısı altında olduğunu belirten ikili, büyük piyasa değerli kripto paraların belirsiz bir bölgede olduğunu vurguladı.

Happel ve Allemann, altcoin almak için en güvenli anın, Bitcoin’in fiyatının yukarı yönde harekete geçmesi, bu hareketin istikrarlı olması ve düşüş trendinin yükseliş trendine döndüğünün teyit edilmesi olduğunu belirtti. Glassnode kurucu ortaklarından gelen bu değerlendirmeler, kripto para yatırımcılarına önemli bir yol gösterici olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’deki Düşüş Fırsat Olabilir: Kısa Vadeli Sahipler Zarara Uğruyor

Sonraki Haber

MicroStrategy, FASB Kural Değişikliği Sonrası Bitcoin Varlıklarını Daha Kolay Raporlayacak

İlgili Haberler