Bitcoin ve ADA Coin Fiyat Analizi

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatı 34.000 dolar seviyesini korumaya devam etse de altcoinlerdeki risk iştahı bir nebze zayıflamış görünüyor. Yükselişe halen inanamayanlar doğru seviyede short pozisyonlarını açmak için bekliyor. Buna karşın, Cardano (ADA) Coin’in fiyatı 19 Ekim tarihinden bu yana arttı ve 0,3 dolarlık direnç alanına ulaştı. Ancak ADA Coin daha yüksek seviyeleri korumakta zorlanıyor ve fiyat 0,284 dolara düştü.

DJED ağı için önemli bir fırsattı. Bu algo stablecoin’in mekanizması token ilgi gördükçe ADA Coin talebinin artmasına neden olacaktı. Ancak Cardano ekosisteminin stablecoini aradan aylar geçmesine rağmen beklenen ilgiyi görmedi.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, bu konuyla ilgilendiğini ve Djed stablecoin ekibini güçlendirdiğini söyledi. Haber akışı tarafından 2-5 Kasım Cardano Zirvesi önemli bir tarih olabilir.

Günlük grafikteki okumalar bize azalan trend çizgisinin 18 Eylül’de kırıldığını gösteriyor. Bu direnç çizgisi yükselişin önünü kesen bir engeldi. Ancak yine de fiyat 0,3 dolarlık alanın üzerine çıkamadı ve ADA Coin fiyatı uzun süredir dar aralıkta işlem görüyor. Eğer fiyat 0,3 doları aşabilirse, ağ yükseltmeleriyle ilgili yeni güzel haberler gelirse 0,38 dolar bölgesi test edilebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance CEO’sunun Serveti Yüzde 80 Eridi

Sonraki Haber

Shiba Inu’nun Yakım Oranı Artmaya Devam Ediyor

İlgili Haberler