1 Bitcoin Kaç TL? 1 Bitcoin Kaç Türk Lirası?

1 Bitcoin Kaç TL? 1 Bitcoin Kaç Türk Lirası?

  • Bitcoin Haber
  • - 16.07.2014 - 13:23
  • Son Güncelleme: 19.01.2021 - 09:30

Bitcoin ve diğer kripto paralar son günlerde en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. En çok merak edilen ise Bitcoin'in fiyatı. Bizler Türkiye'de uykuya dalarken dünyanın başka bir ucunda gün yeni başlıyor ve bitcoin yatırımcıları piyasaya çıkıyor. Bu nedenle bitcoin fiyatı 24 saat hiç durmadan yükselip düşüyor. Bitcoin fiyatındaki bu hareketlilik yatırımla ilgilenenlerin ilgisini çekiyor.

Bitcoin Fiyatı

Yüksek volatilitesi ve 7 gün 24 saat canlı olması nedeniyle bitcoin fiyatı her saniye değişiyor. Bizler Türkiye'de uykuya dalarken dünyanın başka bir ucunda gün yeni başlıyor ve bitcoin yatırımcıları piyasaya çıkıyor. Bu nedenle bitcoin fiyatı 24 saat hiç durmadan yükselip düşüyor. Bitcoin fiyatındaki bu hareketlilik yatırımla ilgilenenlerin ilgisini çekiyor.

1 Bitcoin Ne Kadar?

Peki 1 Bitcoin Ne Kadar? Lider kripto para Bitcoin şu anda 277.200,00 TL'den kendine alıcı buluyor. Başka bir ifadeyle 1 Bitcoin 277.200,00 Türk Lirası karşılık gelmektedir.

1 Bitcoin Kaç TL?

Her gün binlerce kullanıcı tarafından merak edilen bu sorunun güncel cevabına aşağıda linkini verdiğimiz sayfamızdan anlık kur ile anında öğrenebilirsiniz. Bitcoin ve diğer kripto paralar çok volatil olduğundan Bitcoin fiyatı sürekli olarak değişmektedir. Anlık kripto para fiyatlarını görmek için sitemizin Canlı Kripto Para Piyasaları kısmından faydalanabilirsiniz.

1 Bitcoin Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi son blok ödülü yarılanmasının ardından volatil bir fiyat tablosu çiziyor. Bazı analistler Bitcoin’in boğa koşusuna başlamasını beklerken bazıları bir geri eçkilmenin yaşanmasını bekliyor. Bu karışık piyasa koşullarında yazının yayına hazırlandığı sırada 1 Bitcoin’in yaklaşık olarak 9.460 dolar olduğu görülüyor.

10 Bitcoin Kaç TL?

Bitcoin’in TL olarak karşılığı değerlendirildiğinde yazının yayına hazırlandığı sırada 1 Bitcoin’in yaklaşık olarak 65.320 TL olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla eğer 10 Bitcoin’iniz varsa bunun değeri de yaklaşık olarak 653.200 TL oluyor.

 

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.