Bitcoin, Solana ve Chainlink Fiyat Analizi ve Hedefleri

Bitcoin Haber

Yazı yazıldığı sırada kripto para birimlerinin kralı Bitcoin, 37.200 doların üzerinde işlem görüyor ve kritik 36.000 dolarlık seviyenin üzerine çıkmış durumda. Bitcoin’in fiyat artışı, altcoin yatırımcıları için heyecan verici. Günlük kapanış mevcut seviyelerde kalırsa, yatırımcılar daha da mutlu olabilir. Peki, mevcut fiyat hedefleri neler?

Şu an Bitcoin fiyatı, 37.000 doların üzerinde yeni zirveler arıyor ve sadece birkaç saniye önce 37.700 dolarlık seviye test edildi. ABD’de spot BTC ETF için artan bir iyimserlik ile piyasalar canlanıyor. Uzun süre 36.000 doların altında kalan Bitcoin, yeniden 38.000 dolarlık bölgeyi aşmayı deniyor. Birkaç gün önce bu hızlı yükselişlerin başlaması gerektiğini belirtmiştik ve Bitcoin tahmin edildiği gibi yükselişte.

Bitcoin’deki son fiyat artışı, gelecek hafta 12 farklı spot Bitcoin ETF’inin onaylanmasına olan beklentiye bağlanıyor. Bloomberg ETF analistleri James Seyffart ve Eric Balchunas’a göre, SEC 17 Kasım’a kadar toplu onaylar verebilir. Ayrıca, Grayscale GBTC’yi bir ETF’ye dönüştürmek için SEC ile doğrudan temas kurduğunu duyurdu.

Bu dönemde SOL Coin fiyatı önemli kazançlar elde etti ve Bitcoin’in yükselişiyle birlikte karlarını ikiye katlamaya çalışıyor. Günlük %10 artan altcoinin fiyatı şu anda 47,6 dolar seviyesinde. Önceki analizimizde, 47,62 dolarlık direncin kırılması 58, 77 ve 102 dolarlık fiyat hedeflerine yol açabileceğini belirtmiştik.

LINK Coin, Bitcoin’in yükselişiyle birlikte RWA heyecanı başlayan rallisini bir başka seviyeye taşıdı. Yazı yazıldığı sırada, yılın yeni en yüksek seviyesi olan 15,75 dolara ulaştı. Nisan 2022’deki fiyatına ulaşan altcoin, yükselişine devam edebilir. Bitcoin güçlü kalmaya devam ederse, LINK Coin yatırımcıları 15,4 doların üzerinde kapanışlarla 18,2 ile 28,5 dolar arasında yeni bir zirve oluşturabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ARK Invest, Robinhood Hisselerini Toplamaya Devam Ediyor

Sonraki Haber

Fed Faiz Kararları ve Kripto Para Piyasası Üzerindeki Etkileri

İlgili Haberler