Bitcoin Kabul Eden En İyi VPN Servisleri

Bitcoin Haber

Hem Bitcoin hem VPN kullananlar ile bir venn şeması oluşturulsa muhtemelen kesişim noktası oldukça büyük olur. Çünkü bu iki kesim de hem teknoloji hem gizlilik konusunda ortak bir paydada buluşuyor. Bu nedenle ne iyi VPN uygulamalarının çoğu Bitcoin’i ödeme aracı olarak kabul ediyor. Yazımızda; android için en iyi ücretsiz vpn, en iyi ücretli vpn, tunnelbear vpn, türkiye lokasyonlu ücretsiz vpn, vpn programı ücretsiz full gibi kavramlara değiniyoruz.

Tamamen isimsiz olmasa da, bankaların ve diğer finans kurumlarında dışında Bitcoin ile ödeme yaparak daha anonim bir şekilde VPN aboneliği satın alabilirsiniz. Abonelik fiyatları genel itibariyle dolar üzerinden hesaplanır. Ancak bu sizin Bitcoin ile ödeme yapmanızı engellemez.

Dikkatli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirirseniz, kim olduğunuza dair bir iz bırakmadan kayıt olabilir ve VPN aboneliği satın alabilirsiniz. Bunun yanında Bitcoin’in yasaklandığı ve borsaların sansürlendiği ya da izlendiği ülkelerde bir VPN uygulaması bu engelleri aşmada yardımcı olabilir. Bu sayede kripto para birimleriyle rahat bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi ücretsiz VPN

Bitcoin ya da diğer kripto para ödemelerini kabul eden, çevrimiçi etkinlik ya da IP adresi kaydı tutmayan, güçlü şifreleme özelliği olan, dinamik IP adreslerinin olduğu ve hızlı VPN uygulamalarının olduğu 5 en iyi VPN’i sizler için derledik…

ExpressVPN

Çoğu kişi tarafından bir numaralı tercih olarak kullanılıyor. Bu uygulama kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini korumak için sağlam bir taahhüt sağlıyor ve e-posta adresi istemiyor. ExpressVPN’in 90’dan fazla ülkede sayısız süper hızlı sunucusu bulunuyor. Ayrıca Çin’de ve Orta Doğu’da da oldukça iyi çalışıyor. Bunun yanında bu uygulama 30 günlük para iadesini garanti ediyor.

CyberGhost

CyberGhost ise en iyi fiyatlı VPN’lerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek sunucu hızı ve güçlü gizlilik özellikleri ile ön plana çıkıyor.

NordVPN

Mahremiyet ve güvenliğe büyük önem veren tecrübeli bir platform olarak biliniyor. Ayrıca büyük bir sunucu ağı sunuyor. Arama etkinlikleri hakkında ise hiçbir bilginiz saklanmıyor.

PrivateVPN

Bu uygulamaya direkt olarak BTC  ödemeleri kabul ediliyor. Yani üçüncü taraflara ihtiyacınız olmuyor.

SaferVPN

Tanımlanabilir kullanıcı verisi depolamayan bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu uygulama daha tecrübeli kullanıcılara hitap ediyor.

Ancak yine de tam bilgi güvenliği konusunda hiçbir VPN’in kesinlikle güvenli olmadığını unutmamak gerekir.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Belgesel Filmi: The Rise and Rise of Bitcoin

Sonraki Haber

En İyi Türkçe Bitcoin Videoları

İlgili Haberler