Bitcoin, Ethereum ve Ripple Coin Yorumları

Bitcoin Haber

Bitcoin’in (BTC) 34.000 doların üzerinde günlük kapanış yapması, altcoinlerde görülen çıkışların BTC yükselişinin tersine dönebileceği endişesi yarattı. Ancak, BTC’nin 33.000 dolar seviyesini koruması yeni bir rallinin başlayabileceği sinyali veriyor. Bu durum, boğa sezonunun başlangıcı için güçlü bir sinyal olabilir. Ancak, 32.800 dolar bölgesinin kaybedilmemesi gerekiyor. Eğer bir düzeltme olacaksa, bu bölgeye ilgi kayacaktır.

Ethereum (ETH) için, PoS geçişinden sonra ayı piyasalarındaki sakinlik ağ aktifliğini önemli ölçüde azalttı. ETH enflasyonu 0,334% seviyesine ulaştı. ETH Coin’in kral kripto para biriminin performansına yetişememesi, bir ralli göreceğimizi düşündürüyor. Ancak, ETF hacimsizliği son yükselişteki zayıf performansı destekliyor.

Ripple XRP Coin için, dava cephesinde hamle sırası SEC’de. SEC, davanın nihayete ermesiyle toplu temyizleri açacak. 9 Kasım tarihine kadar taraflar uzlaşı için görüşme takvimi belirleyecek. XRP Coin fiyatı için 0,59 dolar üzeri kapanışlar 0,63 ve 0,74 dolar ile 0,94 doları hedefliyor.

Sonuç olarak, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı unutulmamalıdır. Yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmesi önerilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX Kurucusu SBF’nin Kripto Paralar Hakkındaki İtirafları

Sonraki Haber

Injective (INJ) Fiyat Analizi ve Gelecek Beklentileri

İlgili Haberler