Bitcoin Eleştirmeninin Oğlunun Tüm Yatırımı BTC’de!

İlayda Peker

Tanınmış Bitcoin eleştirmeni ve altın yatırımcısı Peter Schiff‘in oğlu Spencer Schiff, geçen yıl hayatında büyük bir değişiklik olduğunu ifade etti ve altın yatırımlarını Bitcoin’e aktardığını dile getirdi.

Spencer Schiff Bitcoin’i Tercih Ediyor

Spencer Schiff’in birikimleri Ağustos 2020’de altında bulunuyordu. Ancak görünüşe göre Bitcoin eleştirmeninin oğlu artık tercihini Bitcoin’de yana kullanıyor. Ayrıca yaptığı açıklamalara göre ileride de daha fazla BTC almayı düşünüyor.

Spencer Schiff yaptığı son açıklamalarda, 2020 Ağustos’ta birikimlerinin çoğunun altında olduğunu ancak bir yıl sonra 2021 Ağustos’ta tamamen Bitcoin yatırımı yaptığını dile getirdi.

Öte yandan son zamanlarda, radyo ve TV’de sıklıkla yer alan ve kendi podcast’ini yöneten altın yatırımcısı, Euro Pacific Capital’in CEO’su ve küresel stratejisti Peter Schiff ise yaptığı bir açıklamada elindeki Bitcoin’leri satmayan insanları “gerçek aptallar” olarak gördüğünü ifade etti.

Bunlar ek olarak Schiff yaptığı farklı açıklamalarda her ne kadar Bitcoin’i ilk duyduğu günlerde almadığı için pişman olduğunu ifade etse de lider kripto para biriminin hiçbir zaman 100.000 doları göremeyeceğini de belirtti.

MicroStrategy’den Bir Yıl Sonra

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a göre, Ağustos 2020 aynı zamanda iş yazılımı devi MicroStrategy’nin nakit rezervleriyle ilk Bitcoin alımını yaptığı ve o zamandan beri BTC’yi elinde tutmayı ve asla satmamayı planladığı zaman olarak tarihe geçti.

Bilindiği gibi şirketin adımı ile daha fazla sayıda firma Bitcoin’e yatırım yapmaya başladı ve Saylor da bu noktada büyük rol oynadı. Saylor hala bulduğu her fırsatta BTC’yi övmeye ve Bitcoin yatırımlarını arttırmaya devam ediyor.Total
15
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Twitter CEO’su Aktif Olarak Kripto Alanında: Yeni Bir DEX Geliyor!

Sonraki Haber

Visa NFT İncelemesini Yayınladı! Dev Şirket “Umut Verici” Diyor!

İlgili Haberler