Bitcoin Beş Haneli Rakamları Ne Zaman Görecek?

İlayda Peker

Bitcoin hafta sonu da geçtiğimiz hafta elde ettiği kazançları korudu ve yeni haftaya 9.000 doların üzerinde başladı. Analistlere göre Bitcoin 9.000 doların üzerinde ne kadar uzun kalırsa o kadar güçlü artış sinyalleri alınıyor. Bunun yanında analistler Nisan 2019’dan bu yana ilk defa bu kadar güçlü artış sinyalleri alındığını ifade ediyor.

Beş Haneli Rakamlar

Tradingview verilerine göre 3 ay içindeki en yüksek fiyatların görüldüğü haftadan sonra Bitcoin, elde ettiği kazançları korumayı başardı.

Günlük zaman diliminde uzun vadeli bir trendin tersine döndüğünü gösteren altın bir haç oluştu. 50 günlük hareketli ortalama şu anda 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde bulunuyor. Bu son kez Nisan 2019’da gerçekleşmişti ve bunu %200’lük bir ralli izlemişti. Eğer benzer bir ralli yakın zamanda gerçekleşirse, madencilik ödülü yarılanmasından önce yani 3 ay içinde Bitcoin fiyatı 28.000 dolara kadar yükselebilir.

Analist ve yatırımcı Josh Rager, neredeyse bir yılda ilk kez uzun süre yanıp sönen başka bir teknik gösterge gözlemlediğini ifade etti ve Blackroots Alpha Trend göstergesinin yeşile döndüğünü dile getirdi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Analist: “Bitcoin Yarılanma Öncesinde 12.500 Dolara Ulaşacak”

Sonraki Haber

Çin Ekonomik Darboğazdan Kurtulmak İçin 1.2 Trilyon Yuan Basacak

İlgili Haberler