BingX, Küresel Yatırımda Etkileşimi Kolaylaştırmak için Sosyal “Feed” İşlevini Başlattı

İlayda Peker

Sosyal kripto para borsası BingX, resmi olarak sosyal bir “Feed” işlevi başlattı ve küresel yatırımcılara, işlem fikirlerini paylaşmaları ve en son piyasa trendlerini gerçek zamanlı olarak tartışmaları için bir platform sundu.

BingX, yatırımcıları birbirine bağlama vizyonuna sahip sosyal bir kripto para borsasıdır. BingX’in yatırım topluluğu, yatırım sürecinde sosyal özelliklerin önemini vurguluyor ve bu nedenle şirket, bu geri bildirime yanıt olarak Feed’i başlattı. Böylece yatırımcılara daha şeffaf ve esnek bir deneyim sağlandığı ifade ediliyor.

BingX Feed, profesyonel yatırımcıların kripto piyasası hakkındaki görüşlerini paylaşmalarını ve yayınlamalarını sağlayacak. Kullanıcılar bilgileri daha hızlı paylaşabilir ve dağıtabilir, ayrıca birbirlerinden yatırım stratejilerini öğrenebilirler.

Bu özellik aynı zamanda yatırımcılara dünyanın en iyi yatırımcılarının yatırım stratejilerine ve gerçek düşüncelerine dair bir pencere de sunuyor. BingX Feed, yatırımcıların gerçek zamanlı yorumlarını, okunması kolay grafik mesajlar şeklinde ileterek kullanıcıların küresel kripto finans piyasasındaki en son gelişmelerden haberdar olmalarını sağlar. Bu içerikler, kripto haber güncellemelerini, teknik analizleri ve piyasayı yönlendiren önemli olaylara ilişkin perspektifleri içeriyor ama bunlarla sınırlı değil.

Bu işlevin başlatılması, kripto varlık yatırımının akıllı ve profesyonel bir şekilde geliştirilmesini teşvik ederek daha fazla yeni yatırımcının kâr ve öz değer elde etmesine yardımcı olacak.

BingX’in yeni özelliği, kullanıcılara faaliyetlerini sergilemek ve başkalarıyla etkileşim kurmak için daha fazla fırsat sunarak, pazarı daha iyi anlamalarını ve kar elde etmelerini sağlar. Coğrafi sınırlamalar, zaman ve diğer ilgili faktörler nedeniyle, her yatırımcının piyasa anlayışı biraz farklı olabilir. Bu noktada BingX, iletişim yoluyla bilgi alışverişi ve kaynak paylaşımı gerçekleştirilebileceğini ifade ediyor.

Yapılan açıklamalara göre yatırım deneyimi söz konusu olduğunda, oyunda daha uzun süredir bulunan profesyonel yatırımcıların, ortalama bir yatırımcıdan daha doğru bir stratejiye sahip olmaları muhtemeldir. Bu deneyimler ise risk yönetimi ve ortalama bir kullanıcıyı eğitmek için faydalıdır.

BingX’te İletişim Müdürü olan Elvisco Carrington konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “BingX’in kripto topluluğunu daha da yakınlaştırmaya yönelik farklı yolları keşfetmeye devam etmesi çok önemli ve biz de bunu yapıyoruz. Kripto alanı hızlı bir şekilde hareket ediyor ve sonuç olarak, yatırımcıların olan her şeye ayak uydurması biraz zor olabilir. Bilgi güçtür ve yatırımcılarımızın ve kullanıcılarımızın iyi bilgilendirilmesini ve birbirleriyle etkileşime girebilmelerini istiyoruz. Feed, kullanıcıların etkileşim şeklini değiştirecek ve bilgileri kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirecek sözlerini kullanıyor.

Sosyal Feed’i başlatmadan önce BingX, dünya çapındaki yüksek kaliteli yatırımcıların profesyonel hizmetler ve anlamlı sosyal ilişkiler kurmasına yardımcı olmayı amaçlayan küresel yatırım sosyal ağ planını başlattı. Program, yatırımcıların daha fazla küresel görünürlük, trafik kaynaklarından yönlendirmeler, tek hizmet geliri ile daha yüksek komisyonlar ve ayrıca rastgele blindbox ödülleriyle birlikte erken erişim için daha uygun ve ilginç yeni sosyal özellikler kazanmalarını sağlıyor.

BingX hakkında

2018’de kurulan BingX, sezgisel sosyal yatırım özellikleriyle kullanıcı merkezli ve açık bir ekosistem sağlayan küresel bir dijital varlık, spot ve türev işlem platformudur. Tüm kripto para birimi endüstrisini zenginleştirmek için oluşturulan BingX, kullanıcıların BTC, ETH ve TRX gibi favori varlıklarını takas etmeleri için güvenilir ve kullanıcı dostu bir mekan olarak nitelendiriliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Visa, NFT Alanındaki Potansiyele İnanıyor: Çalışmalar Hız Kazandı

Sonraki Haber

Yasaklara Rağmen Çin’de Kripto Madenciliği Devam Ediyor!

İlgili Haberler