Binance’ten Yeni Bir Listeleme: HIVE

İlayda Peker

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, bu sabah yaptığı bir açıklama ile kripto para birimi Hive’ı (HIVE) listelediğini kullanıcılarına duyurdu.

Binance’in Açıklaması

Binance resmi web sitesi ve resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda 27 Nisan’da Türkiye saatiyle 08:00’da HIVE’ın listeleneceğini belirtti. Ayrıca yapılan açıklamalara göre listelemeden bir saat önce de HIVE para yatırma ve çekme işlemleri kullanıma açıldı.

Öte yandan Binance açıklamasında bir uyarıda da bulundu. Uyarıya göre, yeni listelenen token’larda fiyat volatilitesi yüksek olabildiği için yatırımcıların risk kontrollerini doğru şekilde yaptıktan sonra alım-satım işlemlerine başlamaları tavsiyesinde bulunuldu.

HIVE Nedir?

Temel merkezsizlik fikri ile 20 Mart 2020’de piyasaya sürülen Hive, Graphene tabanlı bir sosyal Blockchain olarak karşımıza çıkıyor. Hive’ı çekici kılan yönlerin; gerçek merkezsizlik, hız ve ölçeklenebilirlik olduğu ifade ediliyor.

Bunların yanında token’ın dikkat çeken diğer özellikleri arasında; kullanıcının piyasada HIVE’ı benimsemesi için en düşük giriş ücret sınırına sahip olması, zaman gecikmesi güvenliği, entegre token ödeneği ve yakında gerçekleştirilecek olan Smart Media Token entegrasyonu yer alıyor.

Öte yandan yapılan yorumlara göre Hive, açık kaynak geliştirme uygulamalarından sosyal oyunlara kadar çok çeşitli alanlara odaklanmış çeşitli yenilikçi projeler için ideal bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Bunlarla birlikte Hive, dApp geliştirme için tercih edilen Blockchain olmayı hedefliyor.

Tüm bunlarla beraber CoinMarktCap’te kısa süreli ömrüne rağmen piyasa hacmi bakımından 36. sırada yer alan HIVE, yazının yayına hazırlandığı sırada 0.86 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca HIVE’ın Binance listelenmesi sonrasında gözle görülür bir artış sergilemiş olması da dikkat çekiyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

BTC’nin Artış Grafiği Sergilediğini Söyleyen Analist: BTC Alın!

Sonraki Haber

“Bitcoin Halving” Aramaları 2016’ya Oranla %30 Arttı

İlgili Haberler