Binance’ten Büyük Hamle: Bu Transfer Ne Anlama Geliyor?

İlayda Peker

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, dünyanın en büyük kripto para işlem hacmine sahip borsası Binance anonim bir cüzdana 3.550.000 adet Binance Coin (BNB) göndererek devasa bir işleme imza atmış oldu. Bu gelişmede asıl dikkat çeken nokta ise BNB’nin bugün yaklaşık olarak %15’lik bir artış sağlaması oldu.

Devasa İşlem

Ortaya çıkan bilgilere göre transfer 5 işlemde gerçekleşti. Bu 5 transferden 3’ü 1 milyon adet BNB, biri 350.000 adet BNB ve sonuncusu 200.000 BNB işlemi yapmış oldu. Ayrıca transferlerin Binance’ ait olan “bnb1jxfh2g85q3v0tdq56fnevx6xcxtcnhtsmcu64m” adresinden anonim olan “bnb1akey87kt0r8y3fmhu2l8eyzdjvt9ptl5cppz0v” adresine aktarıldığı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Konuyla ilgili yorumlar yapan bazı kullanıcılar ise bu büyük transferin ya Binance Smart Chain’de iki gün önce başlatılan BurgerSwap borsasına ya da farklı bir Blockcchain’e taşınmış olabileceğini düşünüyor.

BNB Fiyatı

CoinMarketCap verilerine göre Binance Coin 24 saat içinde %15’in üzerinde artış sergiledi ve bu durum mevcut piyasa koşullarında oldukça güzel bir artış oranı olarak değerlendiriliyor.

Bunların yanı sıra Binance, son zamanlarda DeFi alanında aktif olarak büyüme gösteriyor ve DeFi ve CeFi ürünlerinin bir karışımını sunuyor.

Ayrıca Binance, Ethereum ve EVM ile tam uyumlu Binance Akıllı Zincir (BSC) platformunu da başlattı ve ETH’den BSC’ye sorunsuz bir dapp aktarımını teşvik etti. Eski Monero geliştirisii Riccardo Spagni, kısa süre önce yaptığı açıklamalarda BSC’nin Ethereum’un yerine geçme potansiyeli olduğunu ifade etti.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Piyasa Sakinleşti: Veriler Bitcoin (BTC) İçin Ne Söylüyor?

Sonraki Haber

Ethereum Fiyatı: ETH Önümüzdeki Günlerde Nasıl Bir Yol İzler?

İlgili Haberler