Binance Yılbaşında Tesla Cybertruck Hediye Edecek

İlayda Peker

Bitcoinist’in haberine göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, yılbaşı için hediyeleri olduğunu açıkladı. Borsa yılbaşına özel olarak Tesla’nın Cybertruck aracını ve 50 bin dolar değerinde TROY token’ı hediye edeceğini belirtti. Ancak “hediye” kelimesi biraz yanlış anlaşılmaya yol açabilir. Çünkü hediyeleri kazanmak için Binance’te TROY token’la işlem yapmak gerekiyor…

Binance Yılbaşı Hediyeleri

Büyük borsa yaptığı açıklamalarda, 30 Aralık’a kadar sürecek olan hediye programının yılbaşı için düzenlendiği belirtildi.

Bu kampanyanın bir parçası olarak, bir yönlendirme bağlantısı üzerinden kayıt olan yeni kullanıcılar işlem ücretlerinde %10 indirim hakkı kazanacak. Ayrıca vaat edilen hediyeyi kazanmak için de bu indirim hakkının kullanılması gerekiyor.

Bunun yanında kullanıcılar, yarışma süresi boyunca Binance hesaplarında işlem gören toplam TROY hacimlerine göre sıralanacaklar. Bu hacim BNB, BTC ve USDT‘den oluşan tüm TROY işlem çiftlerinde hem alım hem de satış emirlerini içerecek.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre birinci olan kullanıcı, 49.900 dolarlık Tesla Cybertruck Çift Motorlu AWD modelini kazanacak. Ancak bu aracın üretiminin 2022 yılında tamamlanması beklendiği için o zaman kadar teslimat yapılamayacak. Bunun yanında ikinci olan kullanıcı 10.000 dolar değerinde ve üçüncü kullanıcı da 5.000 dolar değerinde TROY token kazanacak. Sonrasındaki en iyi 20 kullanıcı arasında ise 35.000 dolarlık TROY token’ı paylaştırılacak.

İlk Tesla Hediyesi Değil

Bu yıl Mart ayında Tron’un kurucusu Justin Sun, 20 milyon dolarlık bir airdrop düzenlemeyi planladıklarını ve Tesla’yı rastgele katılan bir kullanıcıya vereceklerini açıklamıştı. Sun’ın yarışmasına girmenin tek kriteri Twitter mesajlarından birini yeniden tweetlemekti. Bu yüzden kesinlikle hediye tanımına  Binance’ın son tanıtımından daha fazla uyuyordu.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Poloniex’te KYC Olmadan 10.000 Dolara Kadar Çekim Yapılabiliyor

Sonraki Haber

Bitcoin Öcü Mü? Bitcoin’den Neden Korkuyorlar?

İlgili Haberler