Binance Yeni Kripto Paraları Listeliyor

Bitcoin Haber

Kripto para borsası lideri Binance, yatırımcıların ilgisini çeken önemli bir duyuru yaptı. Açıklamaya göre, yatırımcılar için altı kripto para birimiyle ilgili gelişmeler söz konusu. Binance, bu altı yeni işlem çiftinin izole ve çapraz marjin ticareti için listeleneceğini vurguladı.

Binance tarafından yapılan açıklamada altı işlem çiftinin detayları yer aldı. Buna göre, pNetwork (PNT) ve Civic (CVC) kripto paralarının çapraz marjin ticareti için listeleneceği belirtildi.

Borsa ayrıca, izole marjin ticareti için listelenecek dört işlem çiftini duyurdu. Listelenecek kripto paralar arasında Civic (CVC), Harvest Finance (FARM), aelf (ELF) ve Siacoin (SC) bulunuyor.

Binance’in duyurusuna göre PNT ve CVC yatırımcıları, zaten kendilerine sunulan marjin ticareti imkanının yanı sıra USDT işlem çifti üzerinden çapraz marjin ticareti fırsatlarından yararlanabilecekler. Binance, son güncellemeyle birlikte CVC, SV, FARM ve ELF yatırımcılarına USDT çifti için izole marjin ticareti sunmaya başlayacağını da belirtti.

Binance’in bu kritik hamlesiyle yatırımcılar, PNT/USDT ve CVC/USDT işlem çiftlerini çapraz marjin ticareti için kullanabilecekler. Ek olarak, yatırımcılar SC/USDT, ELF/USDT, FARM/USDT ve CVC/USDT işlem çiftlerini izole marjin ticareti için de kullanabilecekler.

Binance’in kritik altcoin hamleleri devam ederken, devam eden hukuki sürece özellikle ilişkin dün meydana gelen bir gelişme oldu. Buna göre, ABD Adalet Bakanlığı’nın Binance’den uzun süredir devam eden bir soruşturma çerçevesinde 4 milyar doların üzerinde bir miktar talep ettiği iddia edildi. Bu gelişme, kripto para dünyasında bir çözüm bulunacağına dair beklentileri artırdı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD Senatörü Lummis, SEC’in Kraken’e Açtığı Davayı Eleştirdi

Sonraki Haber

Toplam Bitcoin’in Yüzde 93’ü Üretildi! Bitcoin Alternatifi Coinler Hangileri?

İlgili Haberler