Binance, XIRTAM Projesinin Mağdurlarına Fonlarını İade Edecek

Bitcoin Haber

Binance, “XIRTAM” adlı projenin yatırımcılarından çaldığı ve Binance hesabına aktardığı yaklaşık 1909 ETH değerindeki fonları dondurmuştu. Şimdi ise bu fonların mağdurlara iade edilmesi için talep sürecini başlattığını duyurdu. Binance, dünya’nın en büyük kripto para borsası olarak, dondurulan fonların iadesini yapmak üzere harekete geçti ve bu süreçte bin 750’den fazla mağdur cüzdan adresi belirledi.

Binance’in açıklamasına göre, halka açık veya özel resmi bir XIRTAM token satışına katılan kullanıcılar geri ödeme alma hakkı kazanacak. Binance, kullanıcıların iade talebinde bulunmaları için bir kılavuz yayımladı. Ancak XIRTAM’ı ikincil piyasadan veya üçüncü bir taraf aracılığıyla satın alan kullanıcılar, ödedikleri fonların Binance kontrolünde olmamasından dolayı geri ödeme alamayacaklar.

Resmi bir token satışına katılmış olmasına rağmen, Binance kılavuzunda iade alabilecekler olarak gösterilmeyen kullanıcıların durumu için incelemeler devam ediyor. Binance, iade sürecini ve kriterlerini, iade talebinin uygunluğunu ve iade edilecek miktarı belirleme hakkını saklı tutarken, XIRTAM’ın eylemlerinden ve para iadesi uygulamasıyla ilgili olarak alınan herhangi bir eylem veya eylemsizlikten kaynaklanabilecek talep, kayıp veya konu için sorumlu olmayacağını belirtti.

Son olarak, Binance, yatırımı veya kaybıyla ilgili ayrıntılı bilgi içeren bir talep göndermeleri konusunda kullanıcıları bilgilendirdi. Binance, kullanıcıların durumunu incelemeye ve gerektiğinde bilgilendirmeye devam edecek.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Marathon Digital, Teksas’taki Aşırı Sıcaklar Nedeniyle Bitcoin Madencilik Verimliliğindeki Düşüşü Açıkladı

Sonraki Haber

Uzun Vadede Yükselebilecek 3 Token: Shiba Inu (SHIB), XRP ve Pomerdoge (POMD) 

İlgili Haberler