Binance Web3 Cüzdanı ile Kripto Deneyiminizi Genişletin

Bitcoin Haber

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Binance Uygulamasına Binance Web3 Cüzdanı’nın entegre edildiğini duyurdu. Binance Web3 Cüzdanı, Web3 üzerinde çeşitli kripto işlemleri gerçekleştirmeyi sağlayan yenilikçi bir kripto cüzdanı olarak öne çıkıyor.

Binance, yeniliğe, güvenliğe ve kusursuz kullanıcı deneyimine olan bağlılığıyla geliştirilen Binance Web3 Cüzdanı’nın, Binance ve Web3 arasında bir köprü görevi gördüğünü ve kullanıcıların tek bir cüzdandan çoklu blok zincirleriyle etkileşim kurmasını, binlerce coin/token alıp satmasını, kar elde etmesini ve bir dizi merkezi olmayan uygulamaya (dApp) erişmesini sağladığını vurguluyor.

Binance Web3 Cüzdanı, Binance Köprüsü ve diğer önde gelen merkezi olmayan borsaları (DEX) kullanarak çeşitli ağlardaki geniş bir token/coin yelpazesi arasında takas yapma olanağı sunması gibi birçok özellikle kripto cüzdanları dünyasında kendini ayırıyor.

Kripto cüzdanı, Binance borsası ile Binance Web3 Cüzdanı arasında hızlı ve kolay transferler sağlayarak, Merkezi Finans (CeFi), Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve Web3 platformları arasında sorunsuz geçiş yapılmasına olanak tanıyor.

Binance Web3 Cüzdanı, en gelişmiş Çok Taraflı Hesaplama (MPC) teknolojisini kullanarak tek bir başarısızlık noktasını ortadan kaldırıyor ve ayrı depolanan üç anahtar payını oluşturuyor. Ayrıca, kullanıcılar potansiyel riskler hakkında sürekli uyarılar alarak, token/coinler veya blok zincirleriyle ilgili olası güvenlik riskleri konusunda bilgilendiriliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum İçin Yüzde 27’lik Artış Beklentisi

Sonraki Haber

Ripple (XRP) Nasıl Alınır ve Güvenle Saklanır?

İlgili Haberler